L.A. Noire’den Haberler Çok Yakında

Rockstar’un 2006 yılında duyurduğu 1940’lı yılların Los Angeles’ında geçen açık dünya (sandbox) oyunu L.A. Noire’den yeni bilgiler mart ayında Gameinformer dergisinde olacakmış.

Gameinformer mart sayısının kapak resimi L.A. Noire’den yeni bir resim içeriyor. Ayrıca derginin mart sayısında oyun hakkında pek çok yeni bilgi bulabileceğiz. Biz şimdilik size dergi çıkmadan önce sızan bilgileri aktaralım.

Gameinformer L.A. Noire Kapak

Gameinformer Mart Sayısı

L.A. Noire oldukça detaylı yüz animasyonlarına sahip olacakmış, hatta bu oyunla birlikte animasyonlara bakışımız değişebilirmiş. Yapımcılar 1947 Los Angeles’ını oyuna aktarabilmek için bir hayli uğraşmışlar fakat emeklerinin karşılığını almışlar. Oldukça gerçekçi bir Los Angeles ortaya çıkmış.

Rockstar, bu aralar oldukça yoğun fakat ortada henüz bir ürün yok. “Madem oyunu geliştirmekte acele etmiyorsunuz neden dört sene önce duyuruyorsunuz?” diye soru geliyor insanın aklına ister istemez. Oyun şimdilik PS3’e özel geliştiriliyor fakat Xbox 360’a da çıkacağı söylentiler arasında. Çıkış tarihi mi? Oyundan bu bilgileri dört yıl sonra zar zor aldık. En iyi ihtimalle 2011 diyelim şunu.

Bir cevap yazın