L.A. Noire Bu Sonbaharda PC’lerde

Bu haber pek sürpriz değil aslında: Rocsktar’ın bu tutumuna, önce bir oyunu konsol exclusive’miş gibi gösterip konsoldaki satışlarını maksimize ettikten sonra PC’ye çıkarmasına alıştık oyuncular olarak. Şu ana kadar bu trende uymayan tek oyun Red Dead Redemption oldu, bunun dışında tüm Rockstar oyunları, hatta Xbox 360’a özel olacak diye bas bas bağırılan GTA ek paketleri bile çıktı PC’ye.

Rockstar’ın Team Bondi ile birlikte geliştirip geçtiğimiz ay piyasaya çıkardığı L.A. Noire’da bu gelenekten nasibini aldı, oyun bu sonbaharda PC’lere geliyor. Eminim ki PC versiyonuna özel grafik güncelleştirmeleri ve ekstra içerik de gelecektir (gelmezse ayıp cidden). Kısacası L.A. Noire oynamak isteyen ancak bir Xbox 360 veya PS3 sahibi olmayanlar bu sonbaharda sevinçten donlarını kafalarına geçirecekler.

4 Yorum

  1. Sabertooth

    “Kısacası L.A. Noire oynamak isteyen ancak bir Xbox 360 veya PS3 sahibi olmayanlar bu sonbaharda sevinçten donlarını kafalarına geçirecekler.”

    Gülerken sandalyeden düşüyordum xD

  2. Sabertooth

    Rockstar’ın RDR yi PC ye çıkarmamasındaki inat niye acaba? Sony ile Microsoft bile çoktan oyundan ellerini ayaklarını çekmişlerdir. (Kâr etme anlamında) Onlar da artık bir baskı uygulamıyorlardır herhalde

Bir cevap yazın