Arşiv

GearGrip: Bilgisayarınızı LAN Partiye Taşımanın En Kolay Yolu

Bilgisayarınızı LAN partilerine getirmek ve geri götürmek oldukça zahmetli bir iştir. Fakat CaseAce bunu değiştirmek istiyor. Firmanın GearGrip ürünü, firmanın söylediğine göre, PC oyun sistemini LAN partiye taşıma, kurma, sökme ve daha sonra geri götürme işini daha az zahmetli hale getiriyor. İlk başta kuşkuyla baksam da, fikrimi değiştirmem pek uzun sürmedi. Eğer LAN partilerine gidiyorsanız, bu ürün tam olarak doktorunuzun önerdiği ürün. Eğer LAN partilerine gitmiyor olsanız bile, bu ürün size, eğer PC sisteminizi sağa sola çok taşıyor iseniz, oldukça yardımcı olacaktır.

Quakecon 2003: id Software ile Röportaj Zamanı

id Software elemanları ile bir araya gelme şansı olmazsa Quakecon ne işe yarar ki? Todd ve Tim ile bir araya gelip, okurlarımızın görüşlerine dayanarak onlara pek çok soru sorma fırsatı bulduk. Ayrıca MSI, Hitachi, YouPlayGames ve Case Ace’den yenilikleri de aktarıyoruz. Quakecon sona ermek üzere ve bu iyi bir şey; çünkü uykusuzluktan ölüyoruz.

Quakecon 2003’de 2.Gün: Doom 3 ve Açılış Sunumu

Quakecon 2003’ten verdiğimiz haberlere devam ediyoruz. Bugün Doom 3’ün oynanabilir multiplayer Doom 3 demosuna ve id Software’in Quakecon açılış sunumuna bakacağız. Tabii bir de NVIDIA’da neler olup bittiğine, yeni bir oyun olan Call of Duty’e ve Shuttle’ın ne gibi harika şeyler yaptığına da göz atacağız. Quakecon hızla kapanışa doğru ilerlerken, biz uyku ve diğer bedensel gereksinimlerimizi boş verip, yapabildiğimiz kadarıyla her şeye yetişmeye çalıştık.

Quakecon 2003 Başlıyor: Bu kez Teksas’ın En Büyük Kenti Dallas’ta!

Yeniden Quakecon zamanı ve bir öncekine göre çok şey değişti. Birincisi, Quakecon Dallas kentinde yapılıyor. 2000’den fazla oyun meraklısı, Kuzey Amerika’nın en büyük LAN partisini gerçekleştirmek için, "kendi bilgisayarını getir" (bring your own computer – BYOC) bölümüne katılıyor. Biz de ilk günkü kargaşadan sizlere haberler verebilmek için Quakecon’a bir ucundan takıldık.

Rise of Nations: Yeni Bir Gerçek Zamanlı Strateji Oyunu

Rise of Nations sadece bugüne kadar alışılagelmiş gerçek zamanlı strateji oyunu kalıplarını kırmakla kalmıyor, bunu aynı zamanda yılın oyunu olmaya aday bir şekilde yapıyor. Bu oyunu neden edinmeniz gerektiğini öğrenmek için okumaya devam edin.