Arşiv

Intel Hollywood’u IDF’ye Getirdi

Morgan Freeman, Street Smart, Driving Miss Daisy ve The Shawshank Redemption filmlerindeki rolleriyle en iyi aktör dalında Oscar’a aday olmuştu. Şimdi de IDF’nin beyaz perdesinde Intel Digital Home vizyonu ile dikkatleri üzerine topluyor. Acaba bu, AMD için yeni bir kıyamet alameti mi? Ya da masaüstü bilgisayar çağının bitişinin bir habercisi mi? Intel’in rakiplerine yapacağı yeni hamlede neler hazırladığını ve yüzündeki büyük tekellere özgü o alaycı gülümsemeyi hep birlikte göreceğiz..

Üçüncü Evrim: 15GB’lık Apple iPod

Apple bir şey yaptığında, bunu en iyi biçimde yapar. Üçüncü nesil iPod ile iPod’a, fonksiyonelliğini arttıran çeşitli özellikler eklenmiş. iPod ile birlikte kullanılabilecek ve iPod’un kullanımını kolaylaştıracak aksesuarlara da göz attık.

Quakecon 2003 Başlıyor: Bu kez Teksas’ın En Büyük Kenti Dallas’ta!

Yeniden Quakecon zamanı ve bir öncekine göre çok şey değişti. Birincisi, Quakecon Dallas kentinde yapılıyor. 2000’den fazla oyun meraklısı, Kuzey Amerika’nın en büyük LAN partisini gerçekleştirmek için, "kendi bilgisayarını getir" (bring your own computer – BYOC) bölümüne katılıyor. Biz de ilk günkü kargaşadan sizlere haberler verebilmek için Quakecon’a bir ucundan takıldık.

Yazın Tembel Günlerinde Bir Kasa İncelemesi

Yaz Sonu Kasa İncelememiz için elimizde 16 yeni kasa bulunmakta. İlk bakışta yeni konseptler ve birçok yenilik göze çarpıyor; anlaşılan bu kez firmalar ürünlerini geliştirirken tüketici taleplerine daha fazla ağırlık vermişler. Sonuç olarak THG Editörün Seçimi Ödülünü iki kasa kazandı.