Arşiv

Hileler – Multiplayer Oyunlarda Aşil’in Topuğu mu?

Hile yapmak pek iyi bir şey değildir, ama çikolata da öyle değil mi? Nasıl çikolatanın sağlığa zararlı olduğunu bilmemize rağmen kendimizi yemekten alıkoyamıyorsak, oyunlarda hile yapmaktan ve bunu makul göstermekten kendimizi alıkoyamayız. Sadece birinin size karşı hile yaptığını bilmiyorsanız veya oyun oynarken belli değerlere sahip olmak gerektiğini düşünüyorsanız bu pek de eğlenceli bir şey değildir. Bu yazımızda oyunlarda en çok kullanılan hilelere bir göz atacağız.

Microsoft’un WinHEC Toplantısında AMD64’e İlan-ı Aşkı

AMD fanatiklerini o kadar çok seviyoruz ki kendimizi konferansın ilk gün raporu yazmakla yükümlü hissettik: Bu yılki Windows Donanım Mühendisliği Konferansı’nda (WinHEC – Windows Hardware Engineering Conference) ana konu, AMD64 işlemcilere yönelik Windows XP Pro ve Server 2003 sürümlerinin çıkış aşamasındaki "pre-release" versiyonları idi… Microsoft, Linux ile cilveleşiyor diye Intel’e kızmış mı dersiniz? Belki de AMD, New Orleans’ın ünlü Beale Caddesinde, Microsoft’çularla bir yakınlaşma turuna çıkıyor. Hmmm…

Baharda Kasa Çılgınlığı – En İyi 24 Kasa İncelemede

İnceleme için test merkezimize çığ gibi gelen kasalar bizi neredeyse eziyordu ancak elemelerimiz sonucunda bu incelemede 24’ünün incelemesini sizlere sunuyoruz. Kasa üreticileri, cebinizdeki para ile vedalaşabilmeniz için yeni yollar bulup duruyorlar. Heyecan verici yeni özellikler, tasarımlar ve bunların ardının geleceğine ilişkin vaatler… Sevdiğiniz bir içeceği alıp, rahat bir sandalye ile PC’nizin başına geçin ve okumaya başlayın.