Arşiv

Notebook’lar İçin AMD Gücü: Mobil Athlon XP

Mobil AthlonXP-1800+ ve ATi’nin IGP320M yongaseti birleşerek güçlü ve pil ömrü uzun bir notebook platformunun temellerini atıyorlar. Peki hedeflerine ulaşabilmişler mi gerçekten? Hewlett Packard’ın Compaq Evo N1015v modelini test ediyor ve bu sorunun cevabını arıyoruz.

Dijital Fotoğraf Makineleri: Yeni Küçük Megapiksel Canavarları, Bölüm II

Bu yıl alınacak en iyi yılbaşı hediyesi kesinlikle bir dijital fotoğraf makinesi. En yeni dijital fotoğraf makinalarını sizler için test ettik – en güzel ve kompakt olanları, mutlaka alınması gerekenleri: Canon PowerShot S230 (Ixus V3), Casio Exilim EX-M2, Minolta Dimage Xi, Toshiba PDR-T30 ve Sony DSC-U10. Renkler, detaylar, vinyet efektleri, zoom ve hız açılarından mercek altına aldık.

Yeni Nesil: IBM DeskStar 180GXP

Yeni IBM DeskStar 180GXP serisi 200 GB bariyerini aşabilmiş değil; ancak büyük önbelleği, düşük erişim süresi ve 60 GB’lık yüksek plaka kapasitesi sayesinde şu anda dünyanın en hızlı masaüstü sabit disk sürücüsü olma şerefine nail oluyor.

Microsoft Wireless Optical Mouse Blue: Bu Sefer Olmuş…

Renkli bilgisayar bileşenleri kullanıcıların satın alma kararını pozitif yönde etkiliyor olmalı, çünkü son zamanlarda piyasada düz gri yerine değişik, albenili renklerde ürünler daha sık görülüyor oldu. Microsoft’un kablosuz ve mavi renkli optik faresi de bu kervandan…

Microsoft Multimedia Keyboard ValuePack / Wireless Optical Desktop

Microsoft’un son derece kullanışlı olan klasik optik faresi ile tasarımı yenilenmiş ve yeni özellikler eklenmiş multimedia klavyesi uygun bir fiyata tek bir pakette geliyor. Güncelleme: Bu yazımızdan sonra, aynı klavyenin kablosuz modelinin Wireless Mouse Blue ile birleştirilmiş bir seti "Wireless Optical Desktop" adı altında THG Türkiye’ye geldi. Biz de bu yazıyı bu yeni setle güncelledik.