Arşiv

Half Life 2

Bunu okuyunca oyun çubuğunuz (ve görüntü kartınız) yaşam bulacak, tir tir titreyecek! Levyenin soğuk çeliğini avucumuzda son hissettiğimizden beri altı yıl geçti ve biz de son yengeçkafa (headcrab) ölene, son Combine askeri zıbarana kadar neler hissettiğimizi açıklamayacağız!

DOOM 3 İnceleme: Cehenneme Dönüş

Tüm zamanların belki de en çok beklenen oyunu. Tarihteki en iyi oyunlardan. En çok tartışılan oyununun tekrarı. Yapımı dört sene sürdü. Fenomenin son taksidi elimizde..

Hitman Öldürme İşine Geri Dönüyor

Oyunseverler bir kez daha ünlü Hitman’in kişiliğine IO Interactive’in serisi Hitman: Contracts (Sözleşmeler)’da bürünebilirler. THG yazarı, görüntülerin sesin ve denetimlerin geçmiş suikastların yarattığı beklentiyi karşılayıp karşılamadığını görmek için yeniden ölüm kapısından geçti.

Bağımlılık Yapıcı, Eski Tarzda Ağrı Kesici

Önce vurup sonra mı düşünmek istiyorsunuz? Serious Sam ve diğer eski kemeraltı (arcade) vuruşmalar olan Doom ve Wolfenstein 3D’yi seviyordum mu diyorsunuz? Denkleme çekici görüntüler de ekleyin ve işte sonuç: Painkiller.

Far Cry Mükemmel Oyuna Yaklaşıyor

Bir oyunbaz olarak bazı anları iyi bilirsiniz, bir oyun deneyiminiz vardır ki gelecekteki oyunlar için kıstas oluşturacağından eminsinizdir ve bu anları sevgiyle anarsınız. Far Cry belki de böyle bir eser, Resident Evil’de ilk zombinizi "yardığınızda" veya Tie Fighter’da Vader’ın kanatlı adamı (wingman) olarak ilk uçuşunuzda sezdiklerinizi anımsayın.

NVIDIA LAN Şapkasını Giydi

Uzun süredir LAN Partileri’nin kurumsal destekçisi olan NVIDIA, yeni kuşak kartını pazara sunarken, bir LAN Partisi olayına da ev sahipliği yaptı. Sonuçta ödüle, pizzaya ve harika görüntülü oyunlara doyduk.