KONTAKT 2 geliyor

Bir kostüm kültürü hatta kimilerine göre sanatı olan Cosplay şenlikleri ülkemizde de giderek ilgi görmeye başladı. Birkaç ay önce NTV sponsorluğunda KONTAKT faaliyeti gerçekleşmişti ve beklenenden de fazla ilgi görmüştü. Katılımcıların kostümleri bir hayli iddialıydı, eğer bu etkinliği kaçırdıysanız şuradan resimlerine bakabilirsiniz.

KONTAKT bir silsile şekline dönüşecek gibi, yeni bir haber ulaştı elimize. KONTAKT 2 için kollar sıvanmış durumda. Acaba ben de katılıp Total War’a binaen paşa kostümümle ortalığı yıksam mı?

Soldan Sağa: Uğur Yurtsever, Talha Turhal, Oruç Dim (TWT Ankara Günü 8 Kasım 2009)

Soldan Sağa: Uğur Yurtsever, Talha Turhal, Oruç Dim (TWT Ankara Günü 8 Kasım 2009)

KONTAKT 2 Bilgileri

Geliyor, geliyor, KONTAKT 2 geliyor! Bütün bir yıl bekletmeyelim sizi dedik, 30 Haziran-1 Temmuz tarihlerinde yeniden buluşuyoruz! Bu sefer iki gün, iki katı eğlence! Mekan ve diğer açıklamalar için gerek bu sayfayı, gerekse http://kon-takt.com/ adresini takip edebilirsiniz.

Ayrıca, KONTAKT olarak EuroCosplay ile çalıştığımızı bildirmekten gurur duyuyoruz.

Eurocosplay, Avrupa ülkeleri arasında düzenlenen bir cosplay yarışmasıdır. Partner organizasyonları olarak Eurocosplay Türkiye finalistini KONTAKT 2 etkinliğimizde seçeceğiz. Finalist, seyahat, konaklama ve vize masrafları Eurocosplay ve KONTAKT tarafından karşılanarak 27 Ekim tarihinde London MCM Expo etkinliğinde düzenlenecek olan finallerde ülkemizi temsil edecektir.

Seçmeler 1 Temmuz Pazar günü yapılacaktır. Katılımcıların 18 yaşının üzerinde olması, pasaportu bulunması, bahsi geçen tarihte yurtdışına çıkma engeli olmaması ve kostümünü kendisinin hazırlamış olması gerekmektedir. Bu koşullara uyamayan katılımcılarımız için AYRICA normal KONTAKT cosplay yarışması da olacaktır, bu şartlar SADECE EuroCosplay’e katılım şansı içindir.

Bir cevap yazın