Konica Minolta’dan iletişim uzmanı bizhub C20

Konica Minolta’nın ilk renkli A4 MFP cihazı “bizhub C20″, düşük gürültü seviyesi ve düşük enerji tüketimi ile sayfa başı birim maliyetlerini azaltıyor.

Fotokopi, tarama, yazıcı ve faks fonksiyonlarına standart olarak sahip olan bizhub C20, A4 hepsi bir arada sistemleri tercih eden küçük ve orta ölçekli ofislerin tercihi oluyor. bizhub C20, bir A3 MFP’nin taşıdığı bütün fonksiyonları kullanıcılarına bir arada sunuyor.

Konica Minolta bizhub C20

Cihazın standart özellikleri arasında dakikada 24 sayfa renkli ve siyah&beyaz kopya/baskı hızı, 250 yaprak kapasiteli kağıt çekmecesi, fotokopi ve yazdırma için otomatik dubleks ünitesi gibi özellikler yer alıyor. 

bizhub C20’nin network tarayıcısıyla 600X600 dpi çözünürlükte renkli olarak taranan dokümanlar e-posta, FTP, bilgisayar üzerindeki paylaşıma açık bir klasör (SMB) ve USB flash bellek üzerinden dağıtılabiliyor. Aynı zamanda Network TWAIN tarama yapılabiliyor.  

Standart Super G3 faks fonksiyonu ile bizhub C20, dokümanları 33,6 Kbit/s hızında faks olarak gönderebiliyor ve alabiliyor. 

Barındırdığı 500 MHz işlemci ve standart 256 MB olarak gelen ve maksimum 768 MB’a kadar yükseltilebilen belleği ile güçlü kapasiteye sahip bizhub C20’de, Konica Minolta tescilli özel Simitri HD toneri kullanılıyor. 

bizhub C20 üstün renk ve görüntü kalitesinin yanında sınıfındaki uygun sayfa başı birim maliyetleri, daha az enerji tüketimi ve düşük gürültü seviyesi ile kullanıcıların aradığı tüm özellikleri bir arada sunuyor.

1 Yorum

Bir cevap yazın