Kingdoms of Amalur: The Reckoning’den İki Oynanış Videosu

Demoyu hala oynamadıysanız bu oynanış videolarına bir göz atın.

Tüm zamanların en büyük fantezi edebiyatı yazarlarından R. A. Salvatore tarafından yaratılan devasa evreni, Spawn’ın yaratıcısı Todd McFarlane’i enerjik artistik stili ve Elder Scrolls III: Morrowind ve Elder Scrolls IV: Oblivion’ın baş tasarımcısı Ken Rolston’un yaratıcı liderliğiyle geliştirilen rol yapma oyunu Kingdoms of Amalur: Reckoning’in oynanabilir demosu dün oyunseverlerle buluşmuştu. Demoyu hala deneme fırsatı bulamadıysanız hemen aşağıda iki oynanış videosu sizlerle bekliyor. Ayrıca buraya tıklayarak oyunun ekran görüntülerine yakından bakabilirsiniz.

Kingdoms of Amalur: Reckoning, 10 Şubat’ta PC, PS3 ve Xbox 360 platformları için raflarda olacak.

İyi seyirler:

2 Yorum

  1. JoeBlack

    Demoyu oynadım çok güzel kombinasyonlar var ama çok yaratıcı bir şey beklemeyin God Of War ile birazda wow ekleyin tabi yaratıcı yapımcıları unutmayalım demoda fazla bişey göremedik ama cinematikleri iyi değildi wow da olduğu gibi.

  2. marti

    Iıh sevmedim.Pek bir konsol olmuş,o kütük combatlar,o berbat kamera açısı,ayrıca kullanılan çok canlı renk paleti falan,witcher nerede bu nerede,azıcık ciddiyet azizim!Hikaye için de oynamaya değer olduğunu düşünmüyorum açıkçası.Fable’ı hiç oynamadım,sadece birkaç videosunu izlemiştim ona rağmen bu oyuna inanılmaz benzettim,oynayanlar direkt fable klonu derler sanırım.

Bir cevap yazın