Kinect Donanım ve Yazılım Satışları 10 Milyonu Geçti

Xbox 360’ın başarılı kontrol cihazı Kinect, ilgi görmeye devam ediyor

Microsoft’un, Xbox 360 için geliştirdiği harekete duyarlı kontrol sistemi Kinect’e ait bazı satış rakamları açıklandı. Microsoft tarafından yapılan açıklamada ilk olarak 4 Kasım’da Amerika’da satışa sunulan Kinect’in günümüze kadar geçen süre içerisinde 10 milyondan fazla satmayı başardığı belirtildi.
Ayrıca, Kinect için çıkan yazılımların toplam satış rakamınında 10 milyonu geçtiği açıklandı. Microsoft’un çıkmadan önce çok şeyler beklediği harekete duyarlı kontrol cihazı Kinect, satış rakamlarına baktığımızda üreticisini yanıltmamış gibi görünüyor. 
Kinect için 2011’de raflardaki yerini alacak oyunların listesi ise şu şekilde; Body And Brain Connection (Namco), Michael Jackson The Experience (Ubisoft), Child of Eden(Tetsuya), The Gunstringer (Twisted Pixsel), Kung Fu Panda 2 (THQ), Carnival Games: Monkey See (2K).

3 Yorum

      • lazboy

        aynen param olsa alirdim ama parami cope aticak kadar salak deyilim xbox vardi simdi xbox 360 var milaryar verip bukadar sistemi aliyorlar yarin obur gun xobx 460 cikicak sonra bu aldilarimiz tarih olucak ooo olme esegim olme sen msn ver ben saat 12 den sonra sana yazim:D

Bir cevap yazın