Kane & Lynch 2: Dog Days’ten Yeni Ekran Görüntüleri

Kane ve Lynch, aksiyon oyunlarına bakış açımızı değiştirmeye geliyor.

Hitman serisinin Danimarkalı yaratıcısı IO Interactive, bugünlerde yeni oyunları Kane & Lynch 2: Dog Days’in üzerinde çalışıyor bildiğiniz gibi (Hitman 5 ne oldu diye sormayın, galiba kendileri de unuttular projeyi). İlk oyunun aksine bu sefer Lynch’in hikayesine yoğunlaşacak ve ikiliyi Şangay’da gerilim ve şiddet dolu bir maceraya sürükleyecek Dog Days’in asıl ilgi çekici yanıysa, daha önce de defalarca belirttiğimiz belgesel tadındaki artistik tasarım öğeleri.

Kane & Lynch 2: Dog  Days 7

Dog Days'te önplanda Lynch'i göreceğiz.

IO Interactive’in oyunun aksiyon mekanikleri ve artistik tasarımı konusundaki iddaları Kane & Lynch 2: Dog Days ile vücut bulursa, aksiyon oyunlarına bakış açımız kokünden değişebilir. Ancak bütün bunları görebilmemiz için oyunun çıkış tarihi olan 27 Ağustos’u beklememiz gerekiyor.

Neyse ki Danimarkalı dostlarımız, E3 2010’daki heyecan dolu videonun ardından suskun kalma yolunu tercih etmemiş görünüyor. Zira oyun içinden alınmış 10 adet yeni ekran görüntüsü bugün elimize ulaştı. Buraya tıklayarak bu enfes ekran görüntülerine ulaşmanız mümkün. Hemen aşağıdaysa Kane & Lynch 2: Dog Days’in E3’te yayınlanan videosu var. İyi seyirler.

Bir cevap yazın