Kane & Lynch 2: Dog Days Çıkış Tarihi ve Yepyeni Bir Video

Üç sene önce sessiz sedasız raflara çıktığında “tam filmi olacak oyunmuş” dediğimiz Kane & Lynch: Dead Men’in devam projesinden haber almayalı neredeyse üç aydan fazla olmuştu. Tam “yahu ne oldu bu oyuna” demeye başlamışken, bugün yayınlanan yeni bir video ile birlikte Kane & Lynch 2: Dog Days’in çıkış tarihi de belli oldu.

Buna göre bizi Şangay’da aksiyon ve gerilim dolu bir 48 saate götürecek Kane & Lynch 2: Dog Days’in raflara çıkış tarihi 27 Ağustos (Avrupa) olarak belirlenmiş durumda.

İlk oyunun aksine, hikaye anlatımı açısından daha çok Lynch’e odaklanacak yeni oyunun sanat yönetimi anlayışı da tamamen değişmiş durumda. Öyle ki geliştirici IO Interactive, saf ve gerçekçi şiddeti ekranlara daha iyi yansıtabilmek adına görsel stil olarak belgesel tekniklerinden sonuna kadar yararlanıyor.

Açıkçası videoların bile bizlere bu hissi yaşattığını gördükten sonra Kane ve Lynch’in yaz aylarını daha da ısıtacağından hiç şüphemiz yok.

Bu arada ilk oyunun film projesinden de uzun bir süredir haber alamıyoruz. Jumper’da yapımcı koltuğunda oturan Simon Crane’in ilk yönetmenlik denemesi olacak Kane & Lynch: Dead Men’de Kane rolünü Bruce Willis’in mutlulukla kabul ettiğini daha önce sizlerle paylaşmıştık.

Lafı daha da uzatmayayım ve sizleri Dog Days’in yeni videosuyla başbaşa bırakayım…

Bir cevap yazın