Kane & Lynch 2 Demosu Çok Yakında

Kane ve Lynch’in karanlık dünyasına göz atmak için üç günümüz kaldı.

Ağustos ayında Mafia 2’den sonra en çok beklediğimiz oyun kuşkusuz Kane & Lynch 2 (zaten Ağustos ayında başka önemli oyun da yok). Kuşkusuz Kane & Lynch 2’i merakla beklememizin önemli nedenleri var. Öncelikle, bizce Kane & Lynch oyun dünyasında karanlık ve sert senaryoların da başarılı olabileceğini bize gösterdi ve tüm teknik sorunlarına rağmen ilk oyun iyi bir satış başarısı yakaladı.

Ne yaptıklarının gayet farkında olan IO Interactive, ikinci oyunla belgesel tarzı bir seçiyor ve Kane & Lynch 2’i daha karanlık, daha sert bir oyun olarak bizlere sunmak istiyor.

Kuşkusuz bu tür anlatım oyun dünyasında ne zamandır eksikliğini hissetiğimiz bir şeydi ve IO Interactive, eğer Kane Lynch 2 ile başarılı olursa bu tür farklı oyunların da önüne açacaktır.

Neyse Kane Lynch 2 incelememizde bu konuyu daha da açarız, şimdi demo haberine bakalım.

Daha önce sınırlı sayıda Xbox 360 oyuncusunun oynama şansı bulduğu Kane & Lynch 2 demosu PC ve konsollar için 26 Temmuz’da yayınlanacak.  Demo, tek kişilik senaryodan bir bölümde geçecek ve oyunun genel performans ve oynanışı hakkında bir fikir edinmemize yardımcı olacak diye düşünüyoruz.

Takvim

Takvimlerinize not yazmayı unutmayın :).

1 Yorum

  1. Ziyaretçi

    Demoyu oynadım,beklediğimin yarısını bile bulamadm oyunda.Animasyonlar kütük gibi,lynch in bir koşuşu var aman yarabbi vücut hafif eğik ama hep aynı pozisyonda,kollar 9yaşında kız gibi sallanıyor.Silah kullanımı yeterince iyi değil,nesnelerin parçalanması falan çok iyi olmasa da yeterli,multiplayer modları iyi düşünülmüş ancak bir adamı öldürmek (pvpde) yıl alıyor.Oyun çıkana kadar düzeltebileceklerini zannetmiyorum,70 alabilir bu haliyle anca.O daa baya anca yani.Bildiğin vasat bir tps olmuş,konsol oyuncusu olsaydım 50 falan da diyebilirdim ama malum pcde tps pek göremiyoruz.

Bir cevap yazın