Kane & Lynch 2 Demosu Çıktı

Kane & Lynch 2 demosuna bir göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

Kane And Lynch 2 Dog Days PC BoxNe diyorduk “Ağustos ayını daha da sıcak geçirmemize neden olacak iki oyun var: Mafia 2 ve Kane & Lynch 2”. Her iki oyun da bize sağlam aksiyon ve derin bir senaryo sözü veriyor. Ayrıca her iki oyunun yapımcısı da oyunlar piyasaya sürülmeden önce bir demo sözü verdiler.

Mafia 2’nin demosuyla 10 Ağustos’da buluşacağız, Kane & Lynch 2’nin demosu ise bugün yayınlandı, ayrıca demonun yayınlanması ile hoş bir sürpriz ile de karşılaştık; Kane & Lynch 2 de Mafia 2 gibi Steamworks destekli. Zaten Steamworks desteğine kim hayır diyebilir ki?

Kane & Lynch 2 demosunda tek kişilik senaryodan kısa bir bölümü oynayabiliyoruz neyse ki, yapımcılar çoklu-oyuncudan da bir mod oynamamıza izin vermişler.

Peki demodan nasıl bir izlenim elde ettik? Kane & Lynch 2 ile edindiğim ilk izlenim: IO Interactive’in Kane & Lynch 2 için söz verdiği gerçeklik hissini başarıyla oyuna aktardığı. Oyun mekanikleri de bu gerçeklik hissini bozmayacak hatta arttıracak şekilde özenle düşünülmüş. Eğer yapımcılar, sağlam bir senaryo sunmayı da başarabilirlerse, Kane & Lynch 2 son yılların en akılda kalıcı oyunlarından biri olarak karşımıza çıkabilir.

Neyse lafı uzatmaya gerek yok en iyisi demoyu hemen Steam’den çekip oynamaya başlayın, demo hakkındaki görüşlerinizi bizlerle paylaşmayı da unutmayın :).

6 Yorum

 1. Emre YURT

  Oyunu dün itibariyle PS3 üme indirdim ve detaylıca oynadım.Oyun grafik açısından oldukça yetersiz bunu sinema tadında efektiyle kapatmışlar,oyun boyunca sanki bir film içindeymiş gibi bir hava yaratılmış bu açıdan gerçekten iyi ama gözünüz detaya gidince içler acısı durumu görüyorsunuz.Vuruş hissi zayıf kalmış ölüm animasyonları bazen süper bazen inanılmaz saçmalıyo kutu tekmeler gibi.Senaryo sağlam duruyor.İkili arasındaki konuşmalar takışmalar süper ama beklediğim K&L bu değil

 2. Alper

  Oyun güzel çıktı.Sinema efektleri ile oyunun grafiksel açıdan zararı kapatılmış.Fakat geçmiş oyundan miras kalan optimizasyon, lag gibi online ve offline sorunları çözememişler.Fragıle Allıance çok güzel olsa da, 2milyon dolarla kaçarken, ”Windows çalışmayı durdurdu.” yazısı hoş durmuyor..

   

  Umarım bu problemi de çözerler.

 3. Ziyaretçi

  E tabi pc’ye doğru düzgün tps çıkmayınca güzel bulanlar olacaktır.Şu haliyle anlıyoruz ki oyunu pcye çevirmek için gram uğraşmamışlar,online’da chat bile yok (sesli var sadece).Yıllar önce çıkan geow hala bu oyundan çoook daha iyi.

  ek: bu konuya yorum yapmıştım sanki noldu ona anlamadım.yapmadım galiba.hımms.

 4. Ziyaretçi

  aha buldum.

  Demoyu oynadım,beklediğimin yarısını bile bulamadm oyunda.Animasyonlar kütük gibi,lynch in bir koşuşu var aman yarabbi vücut hafif eğik ama hep aynı pozisyonda,kollar 9yaşında kız gibi sallanıyor.Silah kullanımı yeterince iyi değil,nesnelerin parçalanması falan çok iyi olmasa da yeterli,multiplayer modları iyi düşünülmüş ancak bir adamı öldürmek (pvpde) yıl alıyor.Oyun çıkana kadar düzeltebileceklerini zannetmiyorum,70 alabilir bu haliyle anca.O daa baya anca yani.Bildiğin vasat bir tps olmuş,konsol oyuncusu olsaydım 50 falan da diyebilirdim ama malum pcde tps pek göremiyoruz.

 5. Alper

  Daha çok gerçekçilik hissimi veren bir oyun olmus.Grafiktem ziyade, size bir hainle katilin yasadıklarını anlatan bir oyun.Grafiklere fazla takılmayın; zira grafikler yeterli.

  Crysis oynamıyorsunuz, pcde denenmemiş türde oyun olacak bu.Hatalar normal.

Bir cevap yazın