Just Cause 2 Yarı Fiyatına

Steam haftasonu indirimleri tam gaz devam ediyor.

24 Haziran- 4 Temmuz arası nefes kesen indirimlerle oyunseverleri kredi kartı borcuna boğan Steam, yoluna Serious Sam HD: The Second Encounter ve Lead and Gold’a özel haftasonu indirimleriyle devam etmişti.

Steam’in bu haftasonu için seçtiği oyun ise, Avalanche Studios’un aksiyon patlaması Just Cause 2.

Pazartesi gününe kadar yarı fiyatına, yani 25$ ödeyerek sahip olabileceğimiz Just Cause 2 için daha önce yayınlanmış üç indirilebilir içeriğin de her biri 1$’dan 0.50$’a inmiş durumda. Bununla birlikte oyunları çözemeyip “abi şu bölümü nası geçerim, bu bölümde napmam lazım” şeklinde eşe dosta musallat olan tipte biriyseniz, oyunun resmi strateji rehberi de yarı yarıya ucuzlamış. Paranız bolsa buna da bir 10$ bayılabilirsiniz.

Bu güzel teklif aklınızı çeldiyse buraya tıklayıp oyunun Steam sayfasına gitmenizi öneririm. Oruç arkadaşımızın kaleme aldığı Just Cause 2 incelememiz ise sizi şurada bekliyor.

şura

3 Yorum

  1. lazboy

    disi güzel ici bos bir oyun mercenaries 2 cakmasi bir oyun mercenaries 2 nin kalitesine gore cok dusuk just causa yapmacık bir oyun mercenaries 2 deki oyun kalitesi bunda yok just cause 2 de ucak helikopter araba surmek cok sikici insani bunaltiyor mercenaries 2 de helkopter sürerken kendimden geciyordum ama just cause 2 de bunu bulmadamadim bir araba sürim diyorum ufacik kirsam direksiyonu araba yoldan cikiyor:D

Bir cevap yazın