James Bond Modeli 4GB Kol Düğmeleri

Bond Kızı koleksiyonunuzu yanınızda taşımanın en iyi yolu.

Her biri 2GB’tan toplam 4GB’lık iki adet kol düğmesi nasıl fikir? Tasarımcı Ravi Rattan majestelerinin en gözde casusu için gümüş, silah çeliği ve atlın kullanarak şık bir kol düğmesi tasarlamış. Görüntüde kol manşetlerinizi düzgün tutan bu şık aksesuar bir bakıyorsunuz USB bellek oluveriyor.

4GB Kol Düğmeleri

4GB Kol Düğmeleri - Hepimiz 007 olacağız.

İsterseniz bu şık düğmelerin klipslerine sekiz karaktere kadar yazı da işletebiliyorsunuz. Rattan’ın bu tasarımını şık ama donanımlı gezmek isteyen iş adamları çok beğenebilir, ancak elbette uzun kollu gömlek giyenler. Bu kol düğmeleri çifti 195 USD ve nakşettirdiğiniz harf başına 8 USD’lik fiyatıyla bir sokak aksesuarı olmadığını da belli ediyor zaten.

Kol düğmelerinin James Bond’a yararlı olacağı kesin, ancak insanlığı kurtarmak dışında başka işlere de yarayabilir. Konuşmacı olarak kürsüye gidip nazik bir hareketle bileğinizden bir flaş disk çıkarttığınızı ve bilgisayara takıp Powerpoint sunuyu başlattığınızdaki havanızı bir düşünün. Bu kadar ezilmeye dayanamayan dinleyiciler de hemen  kendi kol düğmelerini edinmek isteyeceklerdir. Artık meslektaşlarınızın şıradışı ve şık “ikoncanı” sizsiniz.

4GB USB Flaş Disk Kol Düğmeleri (195 USD)

1 Yorum

Bir cevap yazın