İzlenim ve Resim Galerisi: MSI Master Overclocking Arena EMEA 2011 Finali

MSI Master Overclocking Arena EMEA 2011 finallerinden ilk gün izlenimlerimizi sizlerle paylaşıyoruz.

Son iki gündür sitemize pek içerik giremediğimizi farketmişsinizdir. Uğur şehir dışında olduğu için site ile ilgilenemezken, ben de iki gün boyunca MSI MOA EMEA 2011 finallerinin havasını soludum ve bol bol fotoğraf çektim, bilgi aldım.

MSI MOA EMEA 2011 finalleri 16 ülkeden takımların katılımı ile Grand Cevahir Otel’de 15-16 Nisan arasında gerçekleşti. Türkiye’yi HWA OC Team ekibi temsil etti.

Öncelikle hemen belirtelim MSI MOA turnuvasının EMEA (Avrupa) finalleri ülkemizde ilk defa yapılıyor. Fakat gördüğüm kadarıyla iki gün boyunca neredeyse hiçbir aksaklık yaşanmadan, herkesin memnun olduğu bir organizasyon gerçekleşti. Turnuvaya katılan yarışmacıların hepsi cana yakındı ve onlara sorduğumuz her soruya cevap verdiler.

Overclock Takımı

Western Digital, Nvidia, Thermaltake E-Sports ve Kingston’un sponsor olduğu turnuvayı Romanya takımı kazandı, ikinciliği Yunan takımı alırken, üçüncülüğü Rusya aldı.

Yarın turnuvadan detaylı izlenimlerimi ve çektiğim videoları sizlerle paylaşacağım. Bugün, sizleri için seçtiğim fotoğraflardan oluşan resim galerisini paylaşmak istiyorum. Bu galeride takımların yarışmaya nasıl hazırlandıklarını, farklı overclock sistemlerini, turnuvanın güzel mankenlerini ve daha pek çok ince detayı bulabilirsiniz.

Resim galerisine hemen buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Yarın turnuvadan izlenimler ile buluşmak üzere.

MSI Master Overclocking Arena 2011

Bir cevap yazın