İşte Oyuncuların Rüyasındaki Xbox 360 PC Hibrid Sistem: “The Big O”

Harçlıklarınızı şimdiden biriktirmeye başlarsanız, on sene sonra böyle bir sistemin sahibi olabilirsiniz.

Origin PC, su soğutmalı Xbox 360 Slim ve güçlü bir PC’i ortak bir kasada birleştiren “The Big O” sistemini duyurdu. Eğer Alan Wake ve Starcraft 2’i aynı anda oynamak istiyorsanız ve paranız çoksa böyle bir sistem satın almak isteyebilirsiniz.

Paranız çoksa diyorum çünkü “The Big O” cidden parası çok olanlar için. “The Big O” iki farklı PC konfigürasyon seçeneği ile satışa sunulacak, sistem özelliklerini ve istenen fiyatları aşağıda bulabilirsiniz.

Sanırım bu ürün Xbox 360’ı  için PC masasının altında yer bulamayanlara hitap ediyor; zira ben başka bir faydasını göremedim. Belki okuyucularımız bize yardım olabilir?

The Big O

The Big O Özellik Listesi

7 Yorum

  • Tahir Meylani

   Origin PC’nin internet sitesinde bu konuyla ilgili bir açıklama yok, Xbox 360 dahili PC deniyor. Sanırım Xbox 360 ve PC’nin görüntü çıkışı tek bir monitöre verilebilecek şekilde düzenlenmiş olabilir. Kısayol olmaz, olursa ancak böyle olur.

 1. manyaque

  harbiden o ses kartı fiyat artınca niye on board kalmışa şaşıracaktım tam  aklıma asusun bu tip üst serilerde ses kartını ek donanım olarak verdiğini hatırladım sanırım o ses kartı rampage ile beraber geliyor. Fakat Originin neden 16000 dolar olan makinaya bir ses kartı takma ihtiyacı duymadığına şaşırdım ve baktımki ses kartı takacak slot yok muş boardda 😀

 2. Xbox 360 Oyunları

  Güzel bir sistem düşünmüşler diyebiliriz. Her ne kadar, gerekli mi? sorusu kafamızda canlansa da para konusunda sıkıntı yaşamayanlar açısından kullanmak isteyenler olabilir. Ne diyelim Allah sahibine bağışlasın.. 🙂

Bir cevap yazın