İşte Internet Explorer 9’un Yeni Logoları

Daha zarif ve daha şık.

Microsoft IE takımı, uzun bir süredir Internet Explorer tarayıcılarının güvenilmez ve yavaş imajını yıkmak için Internet Explorer 9’u geliştiriyorlar. Tabi iyi bir yazılım geliştirmek kadar, onu nasıl sunacağınız da önemlidir.

Microsoft, geliştirdiği her yeni Internet Explorer sürümü için yeni bir logo tasarladı şimdiye kadar. Ve, bu gelenek Internet Explorer 9 ile de devam ediyor.

Önce eski Internet Explorer logolarını bir hatırlayalım.

Internet Explorer logoları

Şimdi de Internet Explorer 8 ile Internet Explorer 9 logolarına bir göz atalım.

Internet Explorer 9 ve 8 logoları yan yana

Ve Internet Explorer 9’un daha büyük bir logosu.

Internet Explorer 9 logo

Nasıl beğendiniz yeni Internet Explorer 9 logolarını?

Logoların ne önemi var diyorsanız, birde aşağıdaki resimlere göz atın ve öyle karar verin. Internet Explorer logoları hala birçok ülkede internetin simgesi olarak kullanılıyor.

Cafelerde Internet Explorer logoları

3 Yorum

  1. mamad

    Acaba kesinleştiği için mi şimdi haber yapıldı. Uzunca bir süredir beta sürümü kullanımda ve logosu bu. Yani geç kalınmış bir haber gibi geldi bana.

     

    Yeni logoyu beğendim mi? Evet. Hoş olmuş. Vista’dan kalma koyu renk sevdasından vazgeçtikleri iyi olmuş. Aynısını başlat tuşu ve wmp için de bekleriz. 🙂

  2. Tamer

    Valla amd nin son sürücü güncellemelerinde ie9 desteğini görünce bir deneyeyim dedim kendisini. Fakat hem amd’nin hem de microsoftun kendi sitesindeki html5 deneme sayfalarında firefoxun 4b6 sürümüne göre çok geri kaldı. 10fps ile ie9beta 22fps ile ff4b6 skor aldı. Şimdi bu haberle ilgisi ne derseniz ilgisi yok.

Bir cevap yazın