İşte Infinity Ward’dan Geriye Kalanlar

Bildiğiniz gibi, oyun dünyası, bir süredir tüm zamanların en başarılı oyun stüdyolarından biri olan Infinity Ward’un başına gelenleri konuşuyor. Her şey Activision’ın,  Infinity Ward’un patronları Jason West ve Vince Zampella’yı pek de şık olmayan bir yolla kovmasıyla başladı. West ve Zampella, Activision’la Infinity Ward arasındaki sözleşmeyi uzatmayacağının sinyallerini vermiş, Activision da çoğunluk hissesine sahip olduğu böyle değerli bir stüdyoyu elinden kaçırmamak için West ve Zampella’ya kapıyı göstermişti.

Fakat işler Activision’un istediği gibi gitmiş gözükmüyor zira West ve Zampella, Activision tarafından kapı dışarı edildikten sonra Infinity Ward’da istifa dalgası başladı. Şimdiye kadar Infinity Ward’dan 13 önemli isim ayrıldı ve yenilerinin de yolda olduğu konuşuluyor. Peki, Infinity Ward’dan kimler ayrıldı kimler kaldı? PC Gamer UK, ilginç bir video hazırlayarak bizlere bu sorunun cevabını göstermiş.

Videodan da görebileceğiniz gibi, Infinity Ward’dan ayrılanlar şirketin çaycısı bulaşıkcısı falan değil, Infinity Ward’un en önemli isimleri istifa etmiş.

(youtube)


Bir cevap yazın