İşte Beklenen Call of Duty: Black Ops Videosu

Soğuk Savaş döneminde geçecek ve bizleri Küba, Vietnam ve Kuzey Kutbu gibi dönemin önemli ve enteresan mekanlarındaki tansiyonu yüksek özel görevlere götürecek Call of Duty: Black Ops’un 9 Kasım’da raflarla buluşacağı dün duyurulmuştu hatırlarsanız. Bu haberin ardından da bütün gözler, bu yeni Call of Duty oyunu için yayınlanacak ilk videoya çevrildi haliyle.

Neyse ki beklenen videoya kavuşmamız çok uzun sürmedi; zira Call of Duty: Black Ops’un ilk videosu, Spike TV ve GameTrailers işbirliğiyle yayınlanmış durumda.

Bungie ile yaptığı evlilikle üzerindeki kara bulutları birazcık dağıtmaya çalışan Activision, Black Ops’un da duyurulmasıyla son iki ayda yaşanan kötü günleri geride bırakmaya başlıyor. Hatta Black Ops’un geliştiricisi Treyarch’ın patronu Mark Lamia, yeni oyunları hakkında birkaç söz etmekten de geri kalmamış. Hem de oldukça iddialı sözler bunlar:

“Black Ops, mümkün olabilecek en yoğun, en sürükleyici ve en heyecan dolu deneyimi sunacak. Hem tek kişilik senaryo, hem çoklu oyuncu modları hem de co-op olarak…”

Bir savaş gazisinin bölük pörçük anılarını bizlerle paylaşan bu kısa ama etkili videoya bakarak oyunla ilgili kesin fikirler yürütmek pek anlamlı değil pek tabi. Ancak Treyarch’ın geliştirdiği oyunlar için Infinity Ward’dan çok daha titiz ve vefalı davrandığını düşünürsek, karşımıza yeni bir klasik çıkabilir. Şimdilik su yüzüne çıkacak yeni bilgileri ve yayınlanacak yen videoları beklemekten başka bir çaremiz yok gibi.

8 Yorum

  1. Ziyaretçi

    rendezvous with Weaver below clock GOREVINI BITIREIYORUM.HERKESI OLDURDUM GOREV NOKTASININ OLDUGU KISMA GELIYORUM AMA HIC BIRSEY OLMUYOR. WEAVER LA BULUS DIYIR GOREVDE AMA WEAVER DA ARKAMDA ZATEN. BU BOLUMU NASIL GECIYORUZ BILEN VAR MI. yardımcı olursanız memnun olurum
    adresım crazymf67@hotmail.com

Bir cevap yazın