Irrational Games Sitesi Yayında!

Birkaç gün önce Irrational efsanesinin yeniden doğmak üzere olduğunu sizlere duyurmuştuk.

Tabi bu Ken Lavine ve ekibinin 2K Games’den ayrılması anlamına gelmiyor. Söz konusu olan yalnızca bir isim değişikliği. Yani bundan böyle 2K Games Boston, eski ismiyle, Irrational Games olarak anılacak. Irrational’ın Take Two tarafından satın alınmadan önceki Avustralya şubesi ise 2K Games Avustralya olarak anılmaya devam edecek. Aslında buraya kadar çok da yeni bir şey yok.

Olayın yenilik içeren noktası ise Irrational Games’in geçtiğimiz hafta bir geri sayımla yayına giren resmi sitesinin yayın hayatına resmen başlamış olması. Hem de göze oldukça hoş gelen bir tasarımla.

Sitede şimdilik yeni projelerle ilgili bir duyuru yapılmış değil. Ancak Irrational’ın 4 yıl önce sessiz sedasız iptal ettiği ve fikrini Vivendi’ye sattığı zombi temalı FPS oyunu Division 9’dan bir ekran görüntüsü yayınlanmış durumda. Ayrıca Irrational’ın System Shock 2, Freedom Force, Tribes: Vengeance, SWAT 4 ve BioShock gibi önceki projeleri ile ilgili bilgiler, Irrational stüdyolarından eğlenceli görüntüler ve bir dizi podcast de Irrational’ın yeni sitesinde bizleri bekliyor.

Umarız Ken baba ve arkadaşları yakın zamanda yepyeni projelerini de bizlerle paylaşırlar.

Division 9

Bizim Oruç az kalsın Division 9'da da karşımıza çıkacakmış.

Bir cevap yazın