iPhone 4S Operatör Fırsatları Belli Oldu

Turkcell Vodafone Avea iPhone 4S Fırsatları

Ama Önce Kısa Hatırlatmalar…

Herkes son moda cihazları sever ve ister. Hele bizim gibi son teknoloji trendlerini yakından takip edenler iPhone 4S’in çıkışından bu yana, 4S modeli için hiç sessiz kalamadılar. Çünkü Apple’dan beklenmedik bir adım gelmişti ve iPhone 5 diye bir model çıkmamıştı. Bu durumda biraz önce de dediğimiz gibi iPhone 4S modelinin çıkışı karşısında bizim gibi son teknoloji takipçileri birçok yorum yaptılar, susamadılar(-dık). Samsung’un arkasına Android’i de alarak yaptığı son zamanların donanım ve popüler mobil aygıt adımları karşısında iPhone 4S’in başarısızlık olduğunu düşünenler de vardı; zaten oldukça popüler olan iPhone 4 kasasının değişmemesine, sadece donanım güncellemesi ile Samsung’a yeterince güçlü bir cevap verildiğini de düşünenler vardı.

İşin kısası akıllar bir süre karıştı. Ancak bu akıl karışıklıklarının ve Steve Jobs’un hem beklenen hem de beklenmedik vefatından sonra yeni CEO Tim Cook’un Apple dünyasında farklı stratejilerle yürüyeceğinin dedikodularının rüzgârları dahi dindi.

Tüm bu ölüm, yenilikler, yenilenmeyeler, komple teorilerini arkamızda bırakarak önümüze bakma zamanı. Çünkü her ne kadar Apple ürünleri zaman zaman fahiş fiyatlarda olsalar da ülkemizde peynir ekmek gibi satılıyorlar, bu bir gerçek. Ancak bu gerçek ne kadar üzücü ki Apple’ın pek umurunda değildi ve iPhone 4S’in piyasaya sürülüş tarihleri arasında ülkemizi “Diğerler” kategorisine bıraktı (dolayısıyla sona kaldık). Biz de sıramızı bekledik ve sonunda karşımızda ülkemizin üç güzide operatörünün aynı günde yayınladıkları iPhone 4S fırsatları… Ama önce biraz beyin fırtınası…

Not: Daha önce yayınladığımız ayrıntılı iPhone 4S incelemelerimiz karar vermenize yardımcı olabilir. (Bölüm 1 ve Bölüm 2)

3 Yorum

  1. ibrahim YILDIRIM

    Vodafone’dan alınmayacağı kesin gittim hem para ödedim hem rezil oldum millete kara listedesin sen iphone alamassın dediler sonra sistemimizde hata var dediler. Kızdım gittim vatan computerden aldım 2500 TL ye gelior vodafone da vatanda 2000 TL

Bir cevap yazın