iPhone 4 Türkiye’de Satışa Sunuldu

Ama fiyatı el yakıyor.

iPhone 4 dışApple’ın, dördüncü nesil iPhone telefonu iPhone 4 artık Türkiye’de. iPhone 4’leri Türkiye’ye Gold Bilgisayar getiriyor. iPhone 4’ün satış fiyatı ise, KDV dahil 2695 TL.

Cam ve çelik ile yapılmış kasası, 5 MP kamerası, 7 saatlik 3G görüşme gibi özelliklerle beraber gelen iPhone 4’ün, diğer özelliklerini pek çok kez haberleştirmiştik o yüzden tekrar sıralamaya gerek duymuyorum. Fakat ne yazık ki iPhone 4, tüm bu iddialı özelliklerini arka planda bırakan anten sorunu yüzünden çok fazla tartışılmış ve teknoloji basınının sürekli olumsuz eleştirilerine maruz kalmıştı.

Fiyatı aşırı pahalı olsa da Türkiye’de de iPhone meraklıları olduğunu biliyoruz, bu yüzden iPhone 4’lerin raflarda tozlanacağını sanmıyorum, mutlaka bu fiyata iPhone 4 alıcıları çıkacaktır.

Eğer sizde bir iPhone 4 sahibi olmak istiyorsanız, Gold Bilgisayar şubelerine uğrayabilirsiniz.

10 Yorum

 1. ahmet

  Dün ben 2 tane aldım biri kendşme biri eşime gerçekten çok süper telefon bence o para az bile harika özellikleri var daha tam kurcalamadım ama çözüncekesin bir yorum yazarım hadi gömdüm ezikler.

  • Ziyaretçi

   2 adet iphone 4 alırsın eyvallah ama insalları küçük görürsen senin namazın kılınmazzz.Ya bogazda oturan bir simonsun yada kapkaçcısın “ahmet” efendi

  • Ziyaretçi

   o iphone 4 ler elinde patlar yada çalarlar sen böyle çok böbürlenme pis ezik altı üstü bi telefon ama kimse kimseye benim param var siz eziksiniz diyemez zengin züppesi

 2. Ziyaretçi

  Şimdi öncelikle habere yorum gold bilgisayar ne biçim bi iştirki sattığın paraya amerikaya gidiş dönüş hariç 2 adet iphone 1 adet ipad alınıyor? gidemeyen insanları salak yerine koymak bu resmen. gerçi gidebilecek olupta buradana lanlarda var onlara ne diyeyim bilemedim. ama şu yorum yazan arkadaş tam bir gerizekalı ne güzel kendinede eşinede almışsın arkadaşım hayırlı olsunda ne bu hadi gömdüm ezikler lafı? hayvanın tekisin ama cinsin belli değil, umarım en yakın zamanda bu  yapın hakkında bir açıklama gelir bilim adamlarından, çok ilginç bir yaratıksın çünkü öğrenmek isterim türünü.

 3. BHAAL

  ya tartışacak bişey yok… adam ortaya bi laf atıp milleti sinir etmek istemiş… ne iphone aldığı var ne de evlenip eş sahibi olduğu… 15 yaşında bi velet olması yüksek ihtimal… ayrıca 2700 e alıyosa o telefonu ben öküz derim zaten ona… az daha beklese iner onun fiyatı enayiliğin alemi yok dimi… hem de 2 tane aldım diyo… duble enayi o zaman 🙂

 4. Altin Enre

  ben de iphone 4 aldım ama fiyatım 1175tl cıvarlarında. urun gusel.. anten problemını bulundugum ortamda  goremedım… sanırım baz ıstayonu coklugundan kaynaklanıyor… hd kayıt yapması cok cok ıyı..

Bir cevap yazın