iPhone 4 Satın Almak İçin 4 Farklı Yol

iPhone 4 Seçenekleri

Apple yakın zaman içerisinde yeni gözbebeği olan iPhone 4’ü bizim gibi güncel teknoloji takipçilerine gururla sundu. Bu sunumun ardından bir süre bekleme ile birlikte ülkemiz sınırları içerisinde artık iPhone 4 resmi olarak satılmakta. Satın almak isteyen olası Apple hayranları ise, ülkemize yeni giren iPhone 4’ü yakından takip etmekteler. Biz teknoloji yazarları ise, değişik yollardan satın alındığında kullanıcının hangi seçenekte daha kârlı olduğunu düşünmekteyiz.

Gözümüz zaten üzerinde olan Apple’ın, Türkiye’de hangi fiyatlarda ve koşullarda satıldığını incelemeye karar verdik. Elimize kâğıdı kalemi alıp artıları ve eksileri bir araya getirdik. Sonuçta değişik şartlarda ve değişik fiyatlarda istersek 16 GB modeli, istersek 32 GB modelini piyasada bulabilir ve satın alabiliriz. Bundan dolayı size en uygun seçeneği bulmak için 4 farklı yoldan iPhone 4 satın alma olasılıklarını adım adım konuşup tartışalım istedik.

Sizin aklınıza burada bahsetmediğimiz bir yöntem gelirse lütfen yorumlar kısmında paylaşmaktan çekinmeyin.

6 Yorum

 1. Ziyaretçi Hüseyin

  iPhone 3GS kullanıcısından…iPhone internet olmadan bir hiç kesinlikle internetin paketle satın alın ve en çok kullanacağınız alanda hangi operatörün 3g olduguna bakın 2g internet ölüm.ucuz olsun diye konuşma paketini küçük tutmayın sonradan rahat kullanayım derseniz fazlasıyla parasını oduyorsunuz .genelde orta paketler kullanım düşünüldüğünde tecrübemiz söyleyeyim daha mantıklı.karar sizin hayırlısı …

 2. Tarık Çakal

  Merhaba burada verilen fiyatlar turkcell için gerçeği yansıtmamaktadır. buyrun adım soyadım o derece güveniyorum söylediğime ben ilk günden beri iphone laacak düzgün bir tim bulamadım. nereye gitsem 1700 tl 1750 tl 1800 tl arayıp turkcell e şikayette bulunduğunuzda isteyen istediği fiyata satar o 805€ bizim önerdiğimiz fiyattır şeklinde bir cevap alıyorsunuz. tim ler kafalarına göre satış yapıyor. avrupa yakasında bir tim de ise elinde telefonun olmadığı şu an piyasada bulsak bile almamamız gerektiği haftaya pazartesi gelecek olan 2. parti telefonların 2. bir sürüm olduğu ilk satılan telefonların hat problemlerinin olduğunu ve gelecek modelde böyle bir problem olmadığını söyledi. bizde arkadaşla dumur olup çıktık . adam  öyle böyle sallamadı, adam konuştukça biz birbirimize bakıyoruz. bu ülkede düzgün bir satış bile yapamayan sözde büyük, özde ballak zihniyetli operatorlerimiz yüzünden böyle garip adamlarla muhattap oluyoruz. turkcell kontratlı satılsın diye kota koymuş kota dolana kadar satmayan birçok yer vardı. sonuçta ben  nerdeyse 1 haftadır alamadım bu telefonu artık vazgeçtim zaten, turkcellden almayacağım en azından.

 3. emrq

  piyasada yokki alabılmek içn talep formu doldurup sıraya gırmemnz gerek onunzde 100 den fzla kişi warken ve haftada sadece 1 tane getırdıklerını dusunursek almak cokda kolay deıl .. ‘ almak ıcın guvenılır 1 yol bılen warsa bılgılendırırse sevınırım ..

 4. yunus demir

  cep telefonu şebekelerinden dürüst ve tüketici hakkına saygılı olanı malesef yok.. al birini vur ötekine.. turkcell ve vodafone abonelerini kandırmak için laf işgüzarlığından başka bir şey yapmıyorlar.. özellikle Iphone4 alan ve adı üzerinde 4×4 full pakete dahil olup sınırsız inernet abonesi olan biri olarak çılgına dönmüş durumdayımm.. heryerde sınırsız internet diyor ama uygulamaya gelince adil kullanım hakkı diye bir GB ile sınırdırılması insan kandırmanın daniskasıdır. bu kadar dürüstlerse neden başta 1 GB demiyorsunuz? neyin kandırmacası bu..yazıklar olsun size ki bu milleti aldatıryosunuz.. bizde enayi gibi tuzağınıza düşüyoruz.. suçlu olan siz değil biziz..

Bir cevap yazın