iPad Türkiye’ye Geliyor

Migros, iPad’i Türkiye’ye Getiriyor.

iPadMigros Ticaret A.Ş yaptığı yazılı açıklama ile 3G özellikli, 32 ve 64 GB hafıza kart seçenekli toplam bin adet Ipad’i İstanbul’daki tüm MMM’ler ve Afyon, Ankara, Antalya, Beylikdüzü, Kayseri, Malatya, Manisa, Silivri ve Starcity 5M’lerde satmaya başlayacağı açıkladı.

Migros’ta satışa sunulacak toplam bin adet iPad’in satış fiyatı ise şöyle: 32 GB belleğe sahip, 3G özellikli  Ipad’ler 12 taksim imkanıyla 2 bin 290 lira, 64 GB ve 3G özellikli versiyonu ise 2 bin 490 liradan 17 Temmuz’da satışa sunulacak.

Migros Ticaret A.Ş. Kategori Yönetiminden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Cem Rodoslu, Migros’un Türkiye’ye getirdiği iPad’ler için şu açıklamayı yapmış.

”Ürünleri ABD ve Dubai’den getirdik. Ortak çalıştığımız firma ile birlikte yoğun mesai harcayarak, tüm yasal süreçleri, ithalatı, garanti koşullarını hızlıca ve titizlikle tamamladık. Tüm çabamız yenilikçilikle, ilklerle Migros’u özdeşleştiren müşterilerimize her zaman daha ileri boyutta hizmet vermektir, bu çabalarımız sürecek.

Apple hayranları şimdiden termos, çadır ve diğer kamp malzemeleri ile MMM Migros mağazaları önünde sabahlıyorlardır sanırım.

Son olarak Cem Rodoslu, yeni parti iPad’lerin de yolda olduğunu belirtilmiş hatırlatalım.

kaynak: Sabah

1 Yorum

  1. Ziyaretçi

    geçen antalya migrosa gittim orda cihazı görme şansım oldu ama yazılan gibi dehşet bir ilgi yoktu 10-15 tane civarı vardı cam bir vitrinin içinde sergileniyordu fiyatı biraz pahalı geldi ama 32 gb ve 3 g li olması da bi çekici yönü antalya da alanının çok olacağını sanmıyorum ama migrosun bir çok teknoloji mağazasından önce getirmeside ilginç tabi

    neyse vatana millete hayırlı olsun ipadmiz:)

Bir cevap yazın