In Win Commander 1200 Watt

Zengin Kutu İçeriği ve Son Sözler 

In Win Commander 1200 Watt kullanım kılavuzu

Ürünle birlikte gelen kullanım kılavuzunu görüyorsunuz resimde. Türkçe kullanım kılavuzu ise dört sayfalık başka bir kitapçıkta yer alıyor.

In Win Commander 1200 Watt Bez çanta

Güç kaynağı ile gelen bez çanta, kullanmadığınız kabloları burada saklayın. Şık ve basit bir çözüm özellikle benim gibi dağınık yaşayanlara bir mesaj; dağınık yaşamak zorunda değilsiniz!… Ayrıca, güç kaynağını kullanmadığınız zaman eski T-shirtlerinizi güç kaynağını sarmalamak için kullanmak zorunda değilsiniz. Kutudan çıkan beyaz kılıfı kullanın ve güç kaynağının çizilmesini ve tozlanmasını engelleyin. Bu kadar para verdiğiniz bir güç kaynağının tozlanmasını istemezsiniz değil mi?

In Win Commander 1200 Watt Arka taraf

Güç kaynağının arkasında sadece büyük kırmızı bir açma kapama düğmesi ve hava çıkışını sağlamak için ızgara bulunuyor.

Toparlamak gerekirse, In Win Commander 1200 Watt, gerçekten güçlü bir güç kaynağı. Zengin kutu içeriği, şık ve zarif tasarımı, modüler güç girişleri ve fazladan güç kabloları… Eğer SLI ve CrossFire bir sistem kurmayı düşünüyorsanız ya da güç kaynağını bir kere alırım ama sağlam alırım diyenlerdenseniz, Commander 1200 Watt sizin için düşünülmesi gereken bir alternatif. In Win Commander 1200 Watt’ı oldukça beğendim ve 90 puan vermekte bir sakınca görmüyorum.

Ürünün herhangi bir eksisini göremedim ama illa eksik aramak gerekirse; son zamanlarda güç kaynaklarında görmeye alıştığımız LED ışıklandırmalar ve güç tüketimini gösteren LED ekran bu üründe yer almıyor. Son olarak ürünün üç yıl garantisi olduğunu ve ülkemizde yaklaşık 300 Dolar + KDV fiyatla satışa sunulduğunu hatırlatalım.

2 Yorum

  1. Ziyaretçi halil imamoglu

    Pansiyon Tümay ticari ünvanlı işyeri ofisimde kullandığım bilgisayar max 100 wat ışıklı reklam panosundaki 3×20 wat ve ofiste mecburen kullanılması gereken 2x20wat olarak toplam 200 wat tüketimin 4 ile 6 saat müddetle sağlanmasını temin edebilecek uygun KESİNTİSİZ GÜÇ KAYNAĞI olarak ( UPS ) In Win Commander 1200 Watt / Tom’s Hardware düşünmekteyim. Ürün hakkında daha geniş bilgi ve kesin olarak pazarlıksız son fiatınızı da öğrenmek istiyorum. Teşekkürler

Bir cevap yazın