İki Klavye Bir Arada : Creative Prodikeys DM

PC tabanlı, dijital eğlence ürünlerinde Dünya lideri olan Creative, dünyanın ilk tümleşik müzik ve pc klavyesi olan ödül sahibi Prodikeys DM’yi duyurdu. Creative Prodikeys DM, üzerinde 37 tuşlu midi klavyesi ve müzik kontrol düğmeleri bulundurduğu gibi aynı zamanda programlanabilir özel tuşlarıyla, pc klavyesi özelliğine de sahip, yeni, ergonomik bir tasarım olarak karşımıza çıkıyor.

Creative Prodikeys DM


Prodikeys DM’in beraberinde, kullanıcıların, PC üzerinde müzik çalışmaları yapabilecekleri bir yazılım da geliyor. Kullanıcılar, FunTunes ve PentaTunes’u seçerek farklı melodiler çalmanın keyfini yaşayabilir veya Learn mode’u seçerek, 5 uygulamalı anlatım ile seçilen bir parçayı çalmayı öğrenebilirler. Ayrıca müzik çalışmalarınızı MP3 formatında kaydederek dilerseniz internet üzerinde paylaşıma açabilirsiniz.

Prodikey DM, bir MIDI aygıtı olarak çalışıyor ve masaüstü PC’nize standard bir PS/2 klavye bağlantı noktası üzerinden bağlanıyor. Creative’in ödül sahibi Sound Blaster ses kartlarıyla kullanım halinde gelişmiş ses efektleri ve mükemmel gerçekçiliğin tadına varabilirsiniz.Dağıtıcılar:

Kont / Koyuncu / Multimedya

Tel:

0216 4996299 / 0216 5229900 / 0212 4794646
Bir cevap yazın