Humble Indie Bundle 3: Beş Bağımsız Oyunu İstediğiniz Fiyata Satın Alın

Birbirinden eğlenceli beş bağımsız oyunu istediğiniz fiyata satın alırken yardıma muhtaç çocukları sevindirin.

Hastanelerde yatmak zorunda olan çocuklara oyuncak ve oyun sağlayarak morallerini yüksek tutmayı amaçlayan Child’s Play ile internet ihlallerini engellemek için kurulmuş EFF’nin ortaklaşa düzenlediği ve bizlere 5 bağımsız oyuna istediğimiz fiyata sahip olma imkanı sunan Humble Indie Game Bundle üçüncü (Nisan ayındaki Frozenbyte paketini de sayarsak dördüncü) kez karşımızda.

Bu kez pakette Crayon Physics Deluxe, Cogs, VVVVVV, Hammerfight ve And Yet It Moves gibi toplam değeri 50 doları bulan birbirinden eğlenceli beş bağımsız oyun var.

Daha önce de olduğu gibi kampanya ile bu beş oyunluk pakete istediğimiz fiyata sahip olabiliyoruz. Daha doğrusu en az 1 dolar ödememiz gerekiyor ki, bu da bir lahmacun parası bile değil. Ne kredi kartı masrafı, ne havale ücreti ne de başka hiç bir ücret alınmıyor. Eğer istersek paket için ödediğimiz tutarı da özelleştirebiliyoruz. Oyun geliştiricilerine 40 Cent, ETF’ye 5, Child’s Play’e de 5 Cent gibi.

Dilersek oyun paketini bir arkadaşımıza da hediye edebiliriz. Ayrıca paketteki oyunların MAC ve Linux ile de uyumlu olduğunu belirtelim. Hatta oyunları Steam hesabımıza aktarabilmemiz bir de kod geliyor.

An itibariyle satışlar 70 bin sınırına dayanmış durumda ve kampanyanın bitimine daha 13 gün var. Bu beş oyuna daha fazla vakit kaybetmeden hemen sahip olmak için buraya tıklayabilir ve Humble Bundle’ın resmi sitesine ulaşabilirsiniz.

Hemen aşağıda bu paketi bütün oyunseverler için kesinlikle sahip olunması gereken bir paket yapan Crayon Physics Deluxe’ün oynanış videosunu bulabilirsiniz (elbette fare kullanarak da oynayabiliyoruz). 🙂

8 Yorum

 1. Ziyaretçi

  öncelikle bu yardım kampanyalarının öznesi ayırt edilmeden yapılabildiği anda yapılmasının ve desteklenmesinin taraftarıyım.ancak afrika inanılmaz bir kıtlıkla karşı karşıyayken bu konuda yardım toplamak cidden çok manasız.afrika’daki kıtlık ne yazık ki medyada yeterince yer bulmuyor,sorsan 10 kişiden 9’unun haberi yoktur,hele abd’de durum çok daha fenadır diye tahmin ediyorum.yani diyeceğim şu ki,bunun gibi kitlelere ulaşma potansiyeli yüksek olan bir kampanyanın afrika’daki kıtlığa dikkat çekmesi yararlı olurdu.

 2. geryildirim

  Ben yardım amaçlı olarak kampanyaya katıldım. Ancak Cogs oyununda inventor mode oynatmıyor. Challlenge Mode ise kilitli.
  Çok bilgili tecrübeli değilim bu konuda. yardımcı olabilir misiniz?

  • Uğur Yurtsever

   Challange mod oynamak için inventor moddaki bulmacalardan birini tamamlamanız gerekiyor. Burada tamamladığınız bulmacalar challange modda oynanabilir hale geliyor.

   Ancak inventor moddaki sorununuzu anlayamadım. Oynatmıyor derken hata falan mı veriyor, yoksa Play tuşu mu yok, yoksa bulmacalar listelenmiyor mu? Tam olarak nasıl bir sorun?

   • geryildirim

    Listeleniyor ama kilitli.
    Şöyle diyor:
    You do not have enough stars to unlock this level.
    try earning more Callange Mode!

    Challange Mode de zaten kilitli; hiç açmıyor.

   • gouranga

    E zaten demiş ki inventor moddaki bulmacalardan birini çözünce challenge mode açılıyor. yani sırasıyla inventor mode->challenge mode-> challenge modda kazandığınız yıldızlarla da yeni leveller açılıyor anladığım kadarı ile.

   • geryildirim

    İşte problem de bu zaten. Challange, Inventor’dan star topla da gel diyor, Inventor ise listelediği oyunlar kitli olduğu için oynatmıyor. Bir kısır döngüdür gidiyor.
    Bu sebeple yardımınızı istemiştim; Inventor’un kilidini açıp star toplayıp challange’e geçebilmek için…

   • gouranga

    Inventor mode a tıkladım, ilk görevin adı gears, sondaki altın dişli dönecek şekilde dişlileri ayarladım, sonraki üç görev açıldı. Yıldız yoplamak için örnek veriyorum, ilk görevi 30 hamlenin altında ve 30 saniyenin altında yapmak gerekiyor.

    Senin yüzünden cehenneme gidecem bu arada 😉

   • geryildirim

    Sağol dostum!
    Tanrım, gouranga ‘yı affet!!!

Bir cevap yazın