Humble Indie Bundle 1 Milyon $ Sınırını Geçti

Paketi satın alanlara bir de sürpriz var…

Hastanelerde yatmak zorunda olan çocuklara oyuncak ve oyun sağlayarak morallerini yüksek tutmayı amaçlayan Child’s Play ile internet ihlallerini engellemek için kurulmuş EFF’nin ortaklaşa düzenlediği ve bizlere 5 bağımsız oyuna istediğimiz fiyata sahip olma imkanı sunan Humble Indie Game Bundle, 27 Temmuz tarihinde üçüncü kez (Frozenbyte paketini de sayarsak dört) karşımıza çıkmıştı hatırlarsanız.

Yapılan açıklamaya göre bugüne kadar yapılan toplam satışlar 300 bin barajına yaklaşmış durumda. Elde edilen gelir ise 1.2 milyon $… Bu gerçekten muhteşem bir rakam ve bunu kutlamak için de paketi satın alan oyunseverlere Atom Zombie Smasher ve Steel Storm adında iki oyun daha hediye ediliyor. Yani Crayon Physics Deluxe, Cogs, VVVVVV, Hammerfight ve And Yet It Moves gibi toplam değeri 50 doları bulan birbirinden eğlenceli beş bağımsız oyunla birlikte bu iki güzel oyuna da sahip oluyoruz.

Paketi daha önceden satın aldıysanız Steel Storm ve Atom Zombie Smasher’ın Steam listenizde belirmiş olması lazım. Yok eğer belirmediyse Steam’i yeniden başlatmanız bu sorunu çözecektir. Hala garip bir şekilde Steam ile tanışmadıysanız Humble Indle Bundle’ın e-postanıza gönderdiği indirme linklerini kontrol etmeniz gerekiyor.

Humble Indie Bundle kampanyası sona ermiş değil. Bu güzel bağımsızlara istediğiniz fiyata sahip olmak için 3 gününüz var. Buraya tıklamanız yeterii.

Bir cevap yazın