Humble Frozenbyte Oyun Paketi 700.000$ Barajını Aştı

ve uzun süredir beklediğimiz Trine editörüne kavuştuk. 🙂

Geçtiğimiz hafta hastanede yatmak zorunda olan çocuklara oyuncak sağlayarak morallerini yüksek tutmayı amaçlayan Child’s Play ve internet ihlallerini engellemek için kurulmuş EFF’in ortaklaşa düzenlediği Humble oyun paketi kampanyasının üçüncüsü başlamıştı hatırlarsanız.

Bugün ise pakette yer alan oyunların Finlandıyalı geliştiricisi Frozenbyte, paketin geride kalan 10 gün içinde 700.000$’lık satış rakamına ulaştığını açıkladı (145.000 adet paket satılmış şu ana kadar). Üstelik Frozenbyte’ın bu güzel başarıyı taçlandırmak için bizlere güzel bir sürprizi de var: Shadowgrounds ve Shadowgrounds Survival’ın kaynak kodlarıyla çok uzun süredir beklediğimiz Trine bölüm editörü (yaptığımız ilk röportajda bu konu üzerinde düşündüklerini açıklamışlardı hatırlarsanız). 

Bu arada paketin henüz geliştirilmekte olan üyesi Splot’un da oynanabilir teaser’ı yayınlanmış durumda. Paketi satın aldıysanız, Humble Bundle’dan gelen linki tekrar bir kontrol edin derim.

Paketi hala satın almadıysanız; hatta fazla fazla alıp eşe dosta dağıtmadıysanız buraya tıklayarak Humble Bundle’ın sayfasına ulaşabilirsiniz. Kampanyada son 4 güne girlldiğini hatırlatayım.

İstediğimiz fiyata sahip olabileceğimiz ve hatta ödediğimiz tutarı kurumlar arasında istediğimiz oranda paylaştırabileceğimiz pakette neler var peki? Hatırlayalım.

  • Oldukça sağlam birer top-down shooter oyunu olan Shadowgrounds ve Shadowgrounds Survival + soundtrack ve kaynak kodları.
  • Son yılların en etkileyici platform oyunu Trine + soundtrack ve bölüm editörü.
  • Firmanın daha önce iptal ettiği Jack Claw‘un kaynak kodları, bölüm editör ve metaryelleri
  • Henüz geliştirme aşamasında olan ve tamamlandığında sahip olabileceğimiz Splot

Splot screenshot

1 Yorum

Bir cevap yazın