Hükümran Senfoni Online

Röportaja Devam – 2

Röportaja Devam - 2

Her ulusun kendine has dokuz farklı biriminin olması, oyunda yapılabilecek onlarca farklı bina ve yüzlerce geliştirmenin olması, oyunun şık arayüzü ve son derece güçlü bir sosyal etkileşime imkan vermesi hep sayabileceğimiz artılar arasında. Tüm modüllerden bağımsız ve sürekli aktif olan bir sohbet penceremiz var, hem savaş sırasında, hem üssünüzde üretim yaparken arkadaşlarınızla konuşabiliyorsunuz. Kendi odalarınızı açabiliyorsunuz. İsterseniz dostlarınızla eğitim alanlarında, hem de hiç asker kaybetmeksizin, taktik deneyebilirsiniz.

Üssümüzde yaptığımız her şeyin yine etkileşimli bir sunum ile oyunculara iletildiğini de belirtmek isterim. Yaptığımız binaları görebiliyoruz, onlarla istediğimiz an iletişim kurabiliyor ve emirler verebiliyoruz, üretimleri sürekli olarak takip edebiliyoruz.

Bütün bunların yanında devasa bir komutan panelimiz var. Komutanımıza silah, zırh ve eşya satın alabiliyoruz. Üstelik aldığımız şeyleri üzerimize giydiğimizde direkt olarak, hem de komutanın üzerinde görebiliyoruz. Bu web tabanlı oyunlarda çok önemli bir yenilik. Oyuncularımız komutanlarını üzerlerindeki teçhizatla birlikte savaş alanlarında da görebiliyor ve rakiplerine gözdağı verebiliyorlar.

HSO’da bunların dışında pek çok işlev bulunuyor. Diğer tarayıcı tabanlı oyunların aksine hem görsel sunumu, hem işlevselliği hem de oynanışı son derece gelişmiş olan HSO şu an tüm uluslararası yayıncılar tarafından kendi segmentinin en iyi oyunlarından biri kabul ediliyor. Bizlerde bu unvana layık olmak için oyunumuzu sürekli geliştirmeye çalışıyoruz. Türk oyunculardan da şu ana kadar aldığımız tepkiler oldukça olumlu, ne mutlu bize ki en sonunda ülkemizden uluslararası standartlara yakışan, hatta bazı alanlarda bu standartları oldukça aşan, kaliteli bir yapım çıkmış oldu.

1 Yorum

  1. serkan

    ben namı değer küçük tiz  tamer beyın çizimleri inanılmaz ve bi okadarda güzeller.çalışmalarının devamını dılıyorum ve küçük bir isteğim olacak tamer bey bana ulaşabılırse benımde birkaç çizimim oluca ve yorumlarını ıstıyeceğım

     

Bir cevap yazın