HTC (T3333) Touch2 İncelemesi

HTC Touch2

HTC, dokunmatik ekranlı telefonlar kategorisinde ismini sıklıkla duyduğumuz bir firma. Doğası gereği içerisi teknoloji çöplüğüne dönen dokunmatik ekranlı telefonları satın alan kitle, yüksek meblağlar ödeyebilen bir kesim. Ve bu kesim normal olarak HTC’nin gözbebeği konumunda. Ancak yüksek fiyatlar yüzünden orta kesime inemeyen dokunmatik ekranların, içerisindeki lüks teknolojiler kırpılarak orta seviye kesimdeki potansiyel alıcılara inmesi gerekir.

Bu taktik, Apple hariç bütün firmalarca cep telefonları koleksiyonlarına uygulanıyor. İşte inceleme konuğumuz olan HTC Touch2, bu orta kesim için içerisinden bazı özelliklerin kaldırıldığı ve dokunmatik ekranlı telefona binlerce TL ödemek istemeyen alıcılar için fiyatlandırılmış bir cihaz. Bakalım bu telefon içerisinde neler eksik ve orta seviyeye inen telefon, hala dokunmatik ekran keyfini bize yaşatabiliyor mu?

İncelemeye girmeden önce her zamanki gibi HTC Touch2’nin SAR değerine bakalım: Kulakta kullanım sırasında telefonun SAR değeri 0.83W/kg’dır.

1 Yorum

Bir cevap yazın