HTC Legend’in Daha Ayrıntılı Fotoğrafı Yayınlandı

Geçtiğimiz hafta HTC’nin 2010 yılı yol haritasında yer alan telefonları ve özelliklerini göstermiştik. Yalnız en büyük sorunumuz bu telefonların fotoğraflarıydı. Neyse ki hepsinin daha kaliteli resimleri teker teker kendini göstermeye başladı. Bu fotoğraf HTC Hero’nun yerini alacak olan HTC Legend’e ait. Hero’dan en büyük farklarından birisi kaliteli AMOLED ekranı. Ayrıca en azından Android 2.0 veya 2.1 yüklü olarak gelecek.

HTC Legend Prototip

Ekranın arkasında 600 MHz Qualcomm MSM7227 işlemcisi ve çift bant WCDMA/HSPA (900/2100) ve dört bant GSM/EDGE hücresi bulunuyor. Kamera yine 5 megapiksel ama LED flaşı var. Tümleşik hafızası 512 MB ve belleği 256 MB.

1300 mAh pil ile normal kullanımda iki üç gün şarj ihtiyacı duymayabilirsiniz. Kablosuz ağ ile internete bağlanabilir, Bluetooth 2.1+EDR desteği ile bilgisayarınız ile veri alışverişi yapabilirsiniz. A-GPS ve dijital pusulasıyla da küçük bir navigasyon aygıtı vazifesi görebilir. HTC Hero’daki topun yerini optik fare almış. Ayrıca ExtUSB bağlantısı yerine microUSB bağlantısı tercih edilmiş.

Bir cevap yazın