HTC Desire HD İncelemesi

HTC Desire HD Genel

Kısa bir süre önce HTC Desire incelemesini yayınlamıştık. HTC Desire incelemesinden bir süre sonra karşınıza HTC’nin merakla beklenen, son Android’li amiral gemisi HTC Desire HD ile çıkıyoruz. Bu incelememizde Desire ve Desire HD arasındaki farkları yazıp bırakmayacağız. HTC Desire HD incelemesini hem fotoğraflar hem de videolar ile destekleyerek siz okurlarımıza sunacağız.

Öncelikle HTC Desire HD’nin incelemesini hazırlarken nelere dikkat ettiğimizi kısaca paylaşalım. 4.3″ boyutundaki ekranı ile ilk önce internette gezinmenin ve video izlemenin keyfine odaklandık. Bunun yanında kasa tasarımı ve imalatta kullanılan malzemesi ile de öne çıkan HTC Desire HD için bu başlıkta oldukça önemli. Aslında bu telefon şuan HTC’nin en iddialı telefonu olduğu için her başlık altında başarılı olmasını bekliyoruz. Kısa açıklamamamızdan sonra umarız incelememiz içerisindeki her başlığı okur ve HTC Desire HD için verdiğimiz karara ulaşana kadar bize eşlik etmenizi dileriz.

HTC Desire HD için SAR değerinden bahsedelim. 2 W/kg değerine ulaşan radyo frekanslarının sınır kabul edildiği SAR değeri, HTC Desire HD’de 0,826 W/kg kulakta kullanım, 0,437 W/kg vücutta kullanım olarak bildirilmiştir.

5 Yorum

  1. Ziyaretçi

    telefonun kullanıcısı olarak biraz alışmak lazım, ses problemini kaliteli melodilerle kapatıyorsunuz .Bence en büyük sorun pili, çok çabuk bitiyor.ekran %70-80 pili yiyor.1600 mah lık pil denedim çok büyük fark olmadı.telefon olarak kullanımında daha fazla özelleşirme beklerdim.tüm olumsuzluklarına rağmen telefon gerçekten iyi

  2. zafer çalışkan

    htc desire hd kullanicisi olarak butur bir telefonun rakibini yine htc tarafindan yapilacagini dusunuyorum,sonuericssonxperiamodellerindeki romdaki dusuk tutulan alan miktari iphonedakitekelcitutum nedeniyle geriye sadecesamsun kaliyor onda ise malzeme kalitesizligi cok can sıkıyor pil konusunda gercekten bir sorun goru gorunsede sonucta dev ekran 1ghzhizindacalisan bir islemci varhesire hdalacaklar icin en buyuk tavsiyem piyasadi en buyuk ram ve rok miktarina sahip akilli telefon oldugunu unutmamalari yaki da android 4.0 guncellemesiyle butunsorunlarin duzelecegineinaniyorum

Bir cevap yazın