Hotmail Bu Pazartesi BirÇok Yenilikle Beraber Gelebilir

Windows Live Hotmail

windows live

VentureBeat internet sitesinin haberine göre; Microsoft, önümüzdeki pazartesi Hotmail müşterilerine bir çok yenilik sunmayı planlıyor. Yeniliklerin tam listesi haberde belirtilmiyor fakat haberde yer alan özelliklerden Microsoft’un yeni Hotmail güncelleştirmesi ile Gmail’i hedef aldığını söyleyebiliriz; zira Gmail’de kullanılan yazı tabanlı reklam ve posta etiketleme yeni güncelleştirme ile Hotmail’e de ekleniyor.

Microsoft’un yeni Hotmail güncelleştirme ile sunması beklenenen diğer bir özellik ise, sosyalleşme sitelerine destek. Aslında Microsoft’un, sosyalleşme sitelerine ne kadar önem verdiğini Kin One ve Kin Two cep telefonları ile bir kez daha görmüştük. Sanırım Microsoft, Windows Live ve güncellenmiş Hotmail ile sosyalleşme siteleri çılgınlığını kaçırmamak istiyor.

Son olarak yeni Hotmail güncelleştirmesi ile Microsoft, cep telefonlarına desteği arttırıyor. Kin One ve Kin Two cep telefonlarının daha yeni piyasaya sürüldüğü şu günlerde Microsoft’tan böyle bir adım kimseyi şaşırtmasa gerek. Daha hızlı Hotmail uygulamaları ve artan e-posta depolama kapasitesi de beklenen ama kesin olmayan yenilikler arasında.

Bir cevap yazın