Homefront’un Yapımı Tamamlandı

THQ’nun Merakla Beklenen FPS Oyunu, 18 Mart’ta Piyasada Olacak

THQ, Kaos Studios’un yeni FPS oyunu Homefront’un yapım aşamasının tamamlandığını ve üretime geçildiğini duyurdu. E3 2010’da birçok ödül kazanan Homefront oyun camiasının dikkatlerini üzerine çekmiş ve 2011’in en merakla beklenen oyunlarından biri olacağını kanıtlamıştı.

Homefront’un THQ’nun en başarılı fikri mülklerinden biri olmasını bekliyoruz diyen THQ Core Games Başkan Yardımcısı Danny Bilson, “Kaos, türünün en iyileriyle rahatça kapışabilecek, heyecan dolu tek kişilik bir senaryoya sahip, çokluoyuncu modlarıyla yüzlerce saat eğlence sunacak bir FPS yaratmak için üç yıl harcadı” diye konuştu.

THQ oyunun çıkışı öncesi, Homefront’un eşsiz çokluoyuncu modunu desteklemek üzere dünyanın dört bir yanında yüzlerce özel sunucu hazırlıyor.

Homefront 2

Oyunun hem PC, hem de konsol versiyonları için özel sunucular kurduklarını dile getiren THQ Altyapı Direktörü Drew Como, “Özel sunucular sayesinde piyadeler, taşıtlar ve insansız araçlarla dolu büyük haritalarda 32 oyuncuya kadar destek sunacak ve oyunları kullanıcıların sunmalarını bekleyen oyunlara oranla daha dengeli bir oyun alanı sağlayacağız. Bunun FPS camiası için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz, 18 Mart’ta tepkilerini görmeye can atıyoruz” dedi.

Homefront Xbox 360, PLAYSTATION 3 ve Windows PC için Avrupa’da 18 Mart’ta piyasaya çıkacak. Oyunu önceden özel fiyat ile almak isteyenler, www.aralgame.com adresinden ön sipariş verebilir.

5 Yorum

  1. lazboy

    tamamlandimi vallahami:D bu oyunu yapan frima 10 yil bir oyun ustunde calis sin gine sorun lu oyun yapar:D metro 2033 neyi ole ya bug dan adamlar diriliyorduİ:D

  2. lazboy

    Crysis 2 senaryosunu seviyorum diyer oyunlara gore daha az sistem istiyor bu yonden güzel bir oyun Homefront bence cok kasicak bir oyun gibi duruyor bu firmadan süpeliyim cunki

Bir cevap yazın