Homefront’tan Yeni Videolar

Bu yılın bir başka iddialı FPS oyunu Homefront için iki yeni video yayınlandı.

Evet, bu yıl gerçekten pek çok iddialı FPS oyunu piyasaya sürülecek/sürüldü. Killzone 3, Resistance 3, Battlefield 3, Homefront, Brink, Crysis 2, yeni bir Call of Duty v.s.

Kısacası, bu yıl FPS oyunlarında rekabet bir hayli fazla. Bu oyunların diğer ortak bir özelliği de, hepsinin iddialı çoklu-oyuncu modlarının yanı sıra tek kişilik senaryolarının da oldukça ciddi ve detaylı bir şekilde geliştiriliyor oluşu.

Apocalypse Now gibi bir sinema klasiği için kalem sallamış John Milius tarafından hazırlanan senaryosu ile Homefront da, bize duygusal ve heyecanlı bir tek kişilik oyun deneyimi sunarak yukarıda saydığım FPS oyunları arasından sıyrılmak amacında.

Homefront için yeni yayınlanan iki yeni videoda oyunun tek kişilik senaryosundan oynanış görüntülerini izleme şansı buluyoruz. Homefront yukarıdaki FPS oyunları arasından sıyrılabilir mi? Bu sorunun cevabını 15 Mart’ta öğreneceğiz.

3 Yorum

  1. lazboy

    ins havok fizik motoru kulanmazlar rezil ediyorlar oyunlar en iyi sistemlerde bile sorun cikariyor ornek mercanires 2 eski bir oyun ama havok motoru yuzunden kasiyor the sabotaur gibi oyunlari rezil ediyor havok fizik motoru

Bir cevap yazın