Homefront’tan Oynanış Videoları

“Büyük ideolojiler, büyük dönemler yaratır.” (Kim Jong Il)

Battlefield 1942 için geliştirdikleri Desert Combat modu ve iki yıl önce raflarla buluşan çoklu oyuncu odaklı FPS oyunu Frontlines: Fuel of War’dan tanıdığımız Kaos Studios’un yeni projesi Homefront ile meşgul bildiğiniz gibi.

Homefront, Frontlines: Fuel of War’un zayıf olan tek kişilik senaryo modunun aksine oldukça iddialı bir hikayeyle geliyor. Senaryosunu Coppola’nın efsane Apocalypse Now’ı için de kalem sallamış John Millus’un hazırladığı Homefront, bizleri 2027 yılına; Kore Halk Ordusu’nun müttefikleri tarafından terk edilmiş Amerika Birleşik Devletleri’ni işgal ettiği alternatif bir geleceğe götürecek.

Oyun aynı zamanda çoklu oyuncu modlarında da iddialı. Kaos’un özellikle Frontlines’ın çoklu oyuncu modlarıyla büyük beğeni topladığını düşünürsek Homefront’un 11 Mart 2011 olan çıkış tarihini iple çekmek için bir sürü nedenimiz oluyor.

Bu arada yeri gelmişken, Tom’s Oyun ekibi olarak, oyunun çoklu oyuncu kapalı beta testlerinde yer aldığımızı da belirteyim.

Neyse, lafı fazla uzatmayalım. İşte Homefront’un tek kişilik senaryosundan üç kısa oynanış videosu.

İyi seyirler.

4 Yorum

 1. Ziyaretçi

  Umutluydum ama olmamış.Animasyonlar çok keskin,bayat bir cod4 kopyası gibi duruyor oyun.Alabileceği maksimum not 70 olur.

   

  Ayrıyetten madem kapalı betaya katıldınız görüşlerinizi de belirtseydiniz.Heyecanla beklediğim tek fps var,bulletstorm.

 2. Uğur Yurtsever

  Kapalı beta testte karşılaştığımız içerik için söyleyebileceğim tek şey Frontlines: Fuel of War’u fazlasıyla andırdığı. Ancak bundan fazlası, kabul ettiğimiz katılım sözleşmesini ihlal edecek şeyler içerebilir. Bu yüzden herhangi bir görüş belirtmeyi uygun bulmadım. Zaman biraz ilerlesin kapsamlı bir ön bakış hazırlarız zaten.

  Animasyonlar konusundaysa Mart 2011’e kadar firmanın elinde yeterince cila yapacak zaman var diye düşünüyorum. Zira bu görüntüler muhtemelen oyunun Alpha versiyonundan alınmış.

Bir cevap yazın