HKC Monitörler Çözüm A.Ş. Güvencesi İle Türkiye’ye Geliyor

1997 yilinda kurulan HKC Grup, toplam 5800 çalışanı ile LCD TV ve LCD monitör konusunda uzmanlaşmış bir firmadır. 2009 yılında 1 milyonun üzerinde LCD TV satışı yapan HKC Grup, LCD monitör satışlarında ise 3.5 milyonu geçmiştir.

Çin meşeli HKC grup, toplamda 4.5 milyonluk LCD satışının 2.5 milyonunu iç pazara yaparken kalan 2 milyonluk LCD satışını başta Avrupa ülkeleri olmak üzere diğer ülkelere yapmıştır.

HKC 2249A

HKC grup, şimdi Hollanda, Almanya, Rusya ve Türkiye’de açtığı yeni ofisler ile yeni pazarlama açılmak istiyor. HKC grup, ürünlerinin Türkiye dağıtımı için ülkemizin dört bir yanında 1500’den fazla aktif bayisi bulunan AOpen, Foxconn gibi ürünlerin de dağıtımcılığını yapan Çözüm A.Ş. ile ortaklığa gittiğini açıkladı.

HKC monitörlerin rekabetçi fiyatlarla çok yakında Türkiye’nin dört bir yanında bulunması bekleniyor. HKC grup’unda ülkemize gelmesi ile LCD monitör pazarı daha bir rekabetçi olacak gibi gözüküyor.

Henüz HKC LCD monitörlerle ilgili pek bir bilgimiz yok ama ürünler Türkiye’ye gelmeye başlayınca daha ayrıntılı bilgileri sizlerle paylaşacağız.

1 Yorum

Bir cevap yazın