Hitman Öldürme İşine Geri Dönüyor

Hitman Öldürme İşine Geri Dönüyor

Oyunseverler Agent 47’nin hizmetlerinin kiralık olduğunu ilk olarak 2000 yılının Kasım ayında öğrendiler. Oyun önizlemiciler tarafından soğuk bir kabul gördü, ama çabukça kendine sadık bir taraftar kitlesi yarattı. Kamera ve yönetim sorunları, ve görev içi kaydetmenin mümkün olmaması, oyunun mükemmel ses ve görüntülerini gölgeleyemedi. Oyun aynı zamanda çok zor ve farklı şekillerde çözülebilecek görevleri ile kendini tanıttı. Bir çok eleştiri bu noktayı kaçırdı.

Geçmişe döndüğünüzde koyuluk değişiyor. (Original ile Contracts arasında)

Geçmişe döndüğünüzde koyuluk değişiyor. (Original ile Contracts arasında)

Ama neredeyse bir yıl sonra Agent 47 Hitman 2 ile yeniden öldürmeye döndü. Bu sefer geliştiriciler hatalardan ders almış görünüyordu. Diğer bir çok suikastçinin aksine geri döndüğünde iyi karşılandı. Görüntü ve ses hala çok iyiydi ve bu sefer denetim de iyileştirilmişti. Geliştiriciler, IO Interactive, Contracts ile tüm konsolların oyun topluluklarındaki kiralık katillere olan ilgiyi takip etmişti.

Siyah paltosu ve silah kılıfında bu başarıyla acımasız ölüm meleği bir kez daha bir sonraki hedefine – sizin boş zamanınız – kilitlenmiş, uzun adımlarla ilerliyor.

Bir cevap yazın