Hiper Ürünleri Ev ve Ofis İçin Kullanıcılara Ekonomik Çözümler Sunuyor

oxyd_hiper_logo.png

Türkiye’de Bilgi Teknolojileri sektörünün öncülerinden olan Oksid Bilişim 1998 yılında kuruldu. Kurulduğu günden bu yana, yeni teknolojilerin öncüsü ve uygulayıcısı olarak sektöre ivme kazandıran Oksid Bilişim Türkiye geneline yayılan geniş satış ağı ile sektöründe hızla büyümektedir.

Oksid Bilişim, teknolojik yenilikleri ve performans değerlerini gözeten, müşterilerine her zaman en yeni ve en verimli teknolojileri sunarak giderek genişleyen iş kapasitesi ile son yıllarda HIPER markasını da bünyesine katarak sektörde ki teknolojik üstünlüğünü bir kez daha ispatlamıştır.

Oksid Bilişim, yıllardır tecrübe ettiği teknolojik birikimleri genişleterek Kasa, Klavye, Mouse, Hoparlör, Web Kamera, LCD Temizlik Seti, Laptop Adaptörü, Kulaklık, Mikrofon, dahili ve harici kart okuyucuları, Bluetooth ve Harici Sabit Disk kutusu gibi birçok ürünü HIPER markası altında ithalatını sürdürerek bu işte ne kadar ciddi olduğunu kanıtlamış ve ithalatçı kimliği ile de bu yenilikleri iş ortakları üzerinden Türkiye’deki kullanıcılar ile buluşturan güvenilir bir dağıtım kuruluşu olduğunu kanıtlamıştır.

Hiper HPR-30 Portatif Hoparlör

Hiper portatif speaker – Kart okuyuculu ve USB girişli

HPR-30-1.jpg

Hiper HPR-30

HPR-30 çok işlevli bir hoparlör olma özelliği taşıyor. FM/SD/USB/MMC kart okuyucu fonksiyonlarının yanı sıra, FM radyoya da sahip. Frekanslarını otomatik olarak kaydeden cihazda, bunun yanı sıra takvim ve saat özellikleri ile cep telefonu adaptörü ve birçok marka ve model telefonla uyumlu 3,5 mm’lik bir ses girişi mevcut. Böylece telefon şarj edebilir ya da telefondaki şarkıları da hoparlörden rahatça dinleyebilirsiniz. Üstelik uzaktan kumandası da PC’den bağımsız kullanılmasını sağlıyor. Bellek okuyucusu sayesinde, belleğin içindeki ses dosyalarını da kolaylıkla dinletebiliyor. Piknikte, otomobilde, evde, ofiste doyasıya müzik keyfini yaşamak Hiper portatif speaker ile çok kolay.

HPR-30-3.jpg

Hiper HPR-30

Özellikler
FM/SD/USB/MMC kart okuyucu fonksiyonlar
FM frekanslarını otomatik olarak kaydetme
Takvim ve saat özellikleri
Cep telefonu adaptörü ile birçok marka ve model telefon ile uyumlu olarak çalışan 3.5 mm ses girişi
 
Aksesuarlar
USB kablo
3.5mm ses kablosu
3 farklı cep telefonu adaptörü
uzaktan kumanda
 
Teknik Özellikler
Ses çıkış gücü: RMS 3W + 3W
Frekans aralığı: 100Hz-200Khz
Giriş: DC5V
Şarj Süresi: 2-3 saat
Çalma süresi: 4 saate kadar
Boyutları: 115 x 118 x 113 mm
Ağırlık: 429 g
HPR-30-2.jpg

Hiper HPR-30

Bir cevap yazın