Hepsi-Bir-Arada Commodore 64 PC’ni Satışına Başlandı

Commodore PC markasının şu anki sahipleri internet sitelerinden yenilenmiş donanıma sahip ilk Commodore 64’lerin montaj aşamasında olduğunu önümüzdeki haftadan itibaren gönderime başlanacağını duyurdu.

Commodore 64

Commodore 64

1982 yılında çıkan ilk 8-bit Commodore 64 sürümü eski toprak PC kullanıcıları arasında iyi bilinir. Bu ürün kelimenin tam anlamıyla 1980’lere damgasını vurmuştu. Intel Atom işlemci, Nvidia ION platform, 4 GB’ye kadar bellek desteği, kablosuz ağ ve DVD sürücüsü desteğiyle gelen yenilenmiş sürümün bir emülatör yardımıyla klasik Commodore 64 oyunlarını da oynatacağı belirtiliyor.

595 $ fiyatla satılan temel ürünün yanında bir de 895 $ fiyatlı Blu-ray sürücülü ve 1 TB sabit diskli modeli de var. Firma ben kendi parçalarımı kendim toplarım diyenler için de 295 $ fiyatla Commodore 64’ün kasasını satıyor.

5 Yorum

  1. i0z

    aslında vic slim modeli genel anlamda thin client tarzı yada tarayıcı üzerinden iş yapanlar günümüzde kasalarıda büyük olmasada küçük kasa yerine hiç asa olmaması daha avantajlı olabilir. veya evler için internet zımbırtısı olarak kullanılabilir.

Bir cevap yazın