Hepiniz Computex Taipei 2003’e davetlisiniz!

“Hayrola, Coputex Taipei SARS nedeniyle iptal edilmedi mi?” diye soracaksınız. Edildi elbette ama bu Tayvanlı firmaları durdurmuyor. Tayvan’ın en büyük ekran kartı ve anakart üreticilerinden MSI, sizleri Computex Taipei Yaz 2003 Online Showroom’a davet ediyor. Computex’in iptal edilmesi üzerine, MSI yeni teknoloji ve ürünlerini Web sitesinde (www.msi.com.tw) duyurmaya ve bunun aynı ölçüde heyecanlı bir etkinlik olmasına karar verdi. 2 Haziran’da başlayacak etkinlikte tanıtılacak bazı MSI ürün ve teknolojileri şöyle:msi2

MSI Mega PC: İlk kez Cebit 2003 Hannover Computer Show’da tanıtılan MSI’ın Mega PC ürünü, bir PC’nin fonksiyonlarının yanı sıra Ev Tiyatro Sistemi ve Hi-Fi Sistemi fonksiyonlarını da taşıyor. Mega PC ile radyo, CD ve MP3 çalabilmek mümkün. TV kartı monte ederseniz Mega PC’in TV fonksiyonlarından da faydalanabiliyorsunuz. MSI, en iyi Hi-Fi tecrübesi için bir IR alıcısı ve uzaktan kumanda da sunuyor.

PenNote 3100: MSI’ın yeni Tablet PC’si PenNote 3100 ile Windows® XP, 802.11b WLAN veya Bluetooth özelliği geliyor. 4 saate kadar süren pil ömrüne sahhip ürün, İnternete bağlanan, Word kullanan ve sunum yapan ev ve ofis kullanıcıları için “docking station” özelliği de sunuyor.

msi3

Core Cell: MSI CoreCell™ yonga’ını ilk kez 800MHz FSB Pentium® 4 işlemcileri destekleyen 875P Neo serisi anakartlarını duyurduğu zaman anons etti. CoreCell™ yonga 4 yenilikçi özellik sunuyor: Speedster, BuzzFree, PowerPro ve LifePro. Bu teknolojiler hakkında önceki basın bültenlerimizde bilgi vermiştik.MSI, Online Showroom’unda ayrıca optik sürücülerinde geliştirdiği ABS™ (Anti-Bumping System) teknolojisini, yeni grafik kartlarını, 802.11g kablosuz ve HomePlug çözümlerini ve sunucu ürünlerini tanıtacak.


Bir cevap yazın