Helyum Bilişim ve Webadam.Com’dan Kaspersky Sahiplerine Özel Bir Kampanya

Yıl sonuna kadar sürmesi beklenen kampanya ile Kaspersky ürünü alan herkes, 19 TL karşılığında @adınızsoyadınız.com formatında 10 adet e-posta hesabı, ücretsiz alan adı gibi özel fırsatları bünyesinde barındıran bir pakete sahip olabilecek.

Kaspersky Türkiye Distribütörlüğünü yürüten Helyum Bilişim firmasının Webadam ile ortaklaşa düzenlediği kampanya ile Kaspersky Bireysel/Kurumsal ürünü alan her kullanıcı, bu adresini kullanarak, sadece 19 TL karşılığında @adınızsoyadınız.com formatındaki müşteri adına 10 adet e-posta hesabı, 2000 MB web alanı, 10.000 MB trafik, 2 adet mysql veritabanı ve ücretsiz alan adı içeren pakete sahip olabilecek. Kampanyanın, yılsonuna kadar sürmesi planlanıyor.

Kaspersky Kampanya

Kampanya, İnternet ortamında Kaspersky müşterilerinin kendilerini ifade edebilmeleri amacıyla; web sitesi barındırma hizmeti, ücretsiz alan adı ve alacakları alan adına ait 5 adet e-posta adreslerinden oluşmaktadır.

Bu kampanyadaki dikkati çeken nokta ise, Kaspersky müşterilerinin ad-soyadlarına özel email adresi alabiliyor ve bu adresleri msn, Facebook gibi sosyal medya ağlarında kullanabiliyor olmaları.

Kampanyanın detayları için tıklayın.

Bir cevap yazın