Hellgate London Sunucuları Amerika ve Avrupa’da Tekrar Açılıyor

O değil de (yazıya “o değil de” diye başlamak) Hellgate London nasıl patlamıştı değil mi zamanında? “Diablo’nun yapımcılarından, başında Bill Roper var, bütün RPG’leri ezip geçecek” diye tanıtımını yaptılar,  ardondan oyun çok fena patladı firmanın elinde, en sonunda da tamamen battı Flagship Studios. Daha sonra sunucular kapanacakken oyunun haklarını Namco Bandai satın aldı ancak o da idare edemedi ve sunucular kapandı. Şimdi de oyunu Kore’de ayakta tutmaya çalışan Hanbitsoft bütün haklarını Namco Bandai’den satın aldı ve oyuna büyük eklentiler yaptığını iddia ederek “Hellgate: Ressurection” adı altında oyunu yeniden çıkarmayı planlıyor. Elbette sunucular da tekrar açılacak.

Sizi bilemiyorum ama ben hiç umutlu değilim. Hellgate: London’ın teme oyun mekaniklerinde sorun vardı ve bu herhangi bir tür “büyük yama” ile halledilebilecek bir sorun değil ne yazık ki. Hellgate: London’ın ikinci çöküşüne hazır olun derim ben.

1 Yorum

  1. Vernoncougar

    Sıngle player oynayarak level 32 ye geldıgımı hatırlıyorum,ılk basta cok eglencelı gelmıstı sonra sıkıldım ara verdım ve bır dahada oynamadım.Cıksın bakalım yenısı bır goz atmakta fayda var.

Bir cevap yazın