Hard Reset Kazanmak İster Misiniz?

Yarışmamız sonuçlandı!

Hard Reset ödüllü yarışmamızın kazananları belli oldu. Sorduğumuz iki soruya doğru cevabı veren oyunseverler arasından rasgele belirlenen 3 okurumuz Hard Reset Steam kodlarının sahibi oldu. Kendileriyle bize ilettikleri e-posta adresi üzerinden iletişime geçeceğiz. Kazanamayanlar ise üzülmesin, hediyeli yarışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz.

İşte Hard Reset kazanan okurlarımız:

  • Tolga Songür
  • Mustafa İçöz
  • Yunis Yiğit

Doğru yanıtlar ise şu şekilde olacaktı:

  • Oyunun geliştiricisi Flying Wild Hog’un kurulduğu ülke Polonya.
  • Hard Reset’in atmosferinin benzediği film, Philip K. Dick’in Android’ler Elektrikli Koyun Düşler Mi romanından uyarlanan Blade Runner (Bıçak Sırtı).

Orijinal Metin: 20 Aralık 2012- 22:04

Gerek harika görselleri, gerek müthiş cyberpunk atmosferi, gerekse bizleri oldschool FPS’lerin altın yıllarına götüren eğlenceli ve zorlu oynanışıyla Hard Reset, bu yılın en şaşırtıcı yapımlarından biriydi kesinlikle. People Can Fly, CD Projekt RED ve City Interactive gibi tanınmış oyun stüdyolarının eski çalışanlarından oluşan Flying Wild Hog’un geliştirdiği bu harika oyun için hazırladığımız incelememiz gözünüzden kaçmış olabilir. Buraya tıklayarak incelememize ulaşmanız mümkün.

Hard Reset’in tehlikelerle dolu karanlık dünyasıyla henüz tanışmadıysanız merak etmeyin. Elimizde yapımcı ekibin sizler için gönderdiği üç Steam kodu var. Bu da demek oluyor ki hediyeli yarışmalarımız tam gaz devam ediyor. Evet, daha yolu yarılamadık bile…

Hard Reset Steam kodlarından birini kazanma şansını elde etmek için yapmanız gereken ise çok basit. Buraya tıklamalı ve sizler için sorduğumuz iki minik soruyu doğru yanıtlamalısınız.

Ayrıca kazanma şansınızı artırmak isterseniz, buraya tıklayarak oyunun Facebook sayfasını ziyaret edebilir ve geliştirici ekibe birkaç kelimeyle de olsa sevginizi gösterebiliriniz (ki bu hoş bir jest olur kesinlikle).

Yarışmamız Cuma günü saat 21:00’a kadar devam edecek. Kazanan arkadaşları yine buradan duyuracağız ve kendilerine belirtmiş oldukları e-posta adresi üzerinden ulaşacağız.

Kazanamazsanız sakın üzülmeyin. Hediyeler bitmedi…

İyi oyunlar.

1 Yorum

  1. Sabertooth

    Bunun yeri burası mı bilmiyorum ama, Tom’s Oyun u bu Santa tadında promosyonlarından dolayı kutlamak lazım. Her nekadar anlaşabildikleri yapımcılar kapitalist sistemin canavar halkalarından biri henüz olmamış güzel, cici bağımsız firmalar olsa da yinede yapılan hoş ve güzel bir şey.

Bir cevap yazın