Half Life Temalı “Beyond Black Mesa” Filmi Yayınlandı

Half Life için çekilmiş kısa film, yapım kalitesi ile dikkat çekiyor.

Beyond Black Mesa adlı Half Life temalı kısa filmin fragmanlarını daha önce izlemiş ve yapım kalitesi ile dikkat çeken bu filmin tam sürümünü beklemeye başlamıştık. Projede bir iptal olmadı ve filmin tam sürümü yayınlandı. 

Filmin tam sürümünde de yapım kalitesinin başarılı bir şekilde devam ettirildiğini görüyoruz, ama filmde gözüken şu zombiler işi bozmuş biraz. Yine de sağlam atmosferi ve görsel efektleri ile gayet başarılı gözüken 10 dakikalık Beyond Black Mesa kısa filmini aşağıda izleyebilirsiniz. 720p ve tam ekran izlemeniz tavsiye edilir, iyi seyirler.

 http://www.youtube.com/watch?v=P_FtBSnRShw

5 Yorum

 1. M.ArdA

  Yapım kaliteli ama çok mantıksız olaylar var. G-Man’in ne olduğu hala bilinmez iken Black Mesa’dan sonra 5. yılda Adrian neden geri dönüyor? Hadi neyse başka türlü bir HL Filmi çıkmaz böyle ufak saçmalıklar olmazsa. Ki Valve yaparsa farklı tabi. 🙂
  Film oldukça kaliteli DVD de çıkarmışlar sanırım. Desteklemek lazım bunları.

 2. Hamza Sarıca

  şimdi iyi hoş güzel de . uzak doğu dövüşleri nereden geldi 😀 samurai combine ne iş 😀 esas oğlan ve esas kız muhabbeti nedir arkadaşım. madem o temayı kullandınız saygı duyun dimi. 😀 o kız kim wallace breen in kızımı 😀 oğlanda fakir ama gururlu direnişçimi.
  zombiler hele konuyu sapıttırıyor. combine tasarımları da hoş olmamış. keyifle izlettiren tek şey city 17 temasını yansıtıyor ve lambda logolu kıyafetler felan olmuş. emek göstermişler ona saygım sonsuz ama escape from city 17 kısafilmler. bundan daha güzeldi 🙁 valve açıkladı gerçi gordon un sesi yok bi kişiliği yok. kim oynuyorsa o sırada sade görüntü gondon ama kişilik oyuncu diye 🙁 çağrı filmi gibi bi hl2 çekecekler sanırım valve ciler . gordon hiç görünmeyecek ve ses etmeyecek. onun gözünden görünecek bazı sahneler felan 😛 (bu arada sakın çağrı ya laf atıyorum sanmayın .. )

 3. lazboy

  Herseyi yapmacık sallama yapiyorlar Blacke Mesa da ABD ordusuna bagli özel bir birlikte 100 başı olarak oynamıştık video daki kısa filim half life gitmemis vasat kalmış

Bir cevap yazın