Half Life 3 Sesleri

Beğendiniz mi?

Zaten uzun bir süredir “bölümlere ayrılmış” bir oyunun her bir bölümünün kısa aralıklarla yayınlanması gerektiğini anlayamamış Valve’ın bir türlü yüzünü gösteremeyen Half Life 2: Episode 3 yerine tam teşeküllü bir Half Life 3 çıkaracağı düşünülüyordu. Son zamanlarda ise bu dedikodular olabildiğine artmıştı: Yerel oyun geliştiricileri etkinliklerinden birisinde bir Valve çalışanının giydiği tişörtü ve VGA 2011’de Portal 2’nin unutulmaz karakteri Wheatley’in yaptığı konuşma sırasında arkaplanında yer alan ipuçlarını saatte 8000 haber girme kapasitesine sahip yazarımız Uğur Yurtsever sizlerle paylaşmıştı. Ancak dün ortaya çıkan bir website bütün bu ipuçlarının üzerine tuz biber eker nitelikte.

http://black-aperture.com/ adresinden ulaşabildiğiniz sitede yalnızca bir Half Life 3 logosu görünüyor – başka da hiç bir şey yok. Sitenin başlığında ise Mark 7 yazıyor. Şimdiye kadar görülen yorumlar bunun da bir kandırmaca olduğu, sitenin sahte olduğu yönünde… Ancak Valve’ın oyuncularla dalga geçmeye bayılan bir yapımcı olduğu düşünülünce, kimbilir?

Dedikoduların bu derece artması da bir garip… Bakalım altından ne çıkacak.

2 Yorum

  1. Ziyaretçi

    önce counter strike global offensive sonra half life 3. CS GO ‘ dan kâr etmeden half life 3’ün reklamını yapmak iyi bir politika olmaz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

css.php